Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa

ISSO záruka

Ak nie je pre daný tovar určená  iná záručná doba, platí obvyklá záruka 24 mesiacov. Na baterky notebookov alebo iný spotrebný tovar môže byť záruka  iba 12 resp. 6 mesiacov.

Na vybrané výrobky je poskytovaná aj iná dlhšia doba záruky a tá je potom vyznačená na dodacom liste.  K väčšine výrobkov ponúkame možnosť dokúpenia predĺženej záruky.  

Ideálny prípad je, keď beží akcia a samotný výrobca ponúka ZADARMO predĺženie záruky po registrácii zakúpeného výrobku, len nesmiete na to zabudnúť.

Aktuálne táto akcia platí pre ACER a EPSON ale aj vybrané produkty HP.

U vybraných produktov značky Acer je možné ponovom uplatniť záruku on-site. V prípade poruchy nebude nutné posielať zariadenie do servisu, servis príde za Vami a závadu odstráni na mieste. On-site záruka platí od 1. 6. 2018 a vzťahuje sa na notebooky rady TravelMate a Pro Series, profesionálne monitory a počítače Veriton

Záručná doba platí dňom vystavenia daňového dokladu a predlžuje sa o dobu, po ktorú bol výrobok v záručnej oprave, t.z. že po vybavení oprávnenej reklamácie sa záručná doba predlžuje o dobu trvania reklamácie.

V prípade neoprávnenej reklamácie sa záručná doba nepredlžuje. Ak bola reklamácia tovaru v zákonnej záručnej lehote vybavená výmenou tovaru za nový, začne záručná doba plynúť znova od dátumu vybavenia reklamácie.

Podrobnejšie informácie o priebehu reklamácie nájdete v reklamačnom poriadku