Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa

Služby

SERVISNÉ PRÁCE

V ISSO vám ponúkame komplexný servis a služby v oblasti výpočtovej techniky. Naši technici sa veľmi radi pozrú na vaše notebooky, počítače, tablety, tlačiarne, ale nielen to! Viac informácií vám veľmi radi poskytneme v našej predajni, alebo na našom telefónnom čísle 046/5 111 666. Sme tu pre vás!

  • Inštalácia, reinštalácia a oživenie operačného systému
  • Diagnostika hardware a montáž počítačov z komponentov
  • Inštalácia software a ovládačov
  • Odzálohovanie a záchrana dát
  • Odstránenie vírusov, spyware a nastavenie bezpečnosti
  • Nastavenie internetu, konfigurácia routra, zosieťovanie a pod.
  • Servis a údržba rôznych druhov tlačiarní a multifunkčných zariadení
  • Profylaktika – mechanické čistenie počítačov a notebookov

NÁKUP NA SPLÁTKY

Pre získanie úveru na nákup na splátky musíte byť starší ako 18 rokov, vlastniť platný občiansky preukaz SR a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list, zbrojný preukaz, platobnú kartu, Homecredit kartu alebo Striebornú Quatro kartu) a samozrejme predovšetkým prísť do našej predajne, kde úver vybavíte osobne.

INTERNETOVÉ PRIPOJENIE

Cez vlastnú sieť PrievidzaNET ISSO ponúka časovo a dátovo neobmedzené vysokorýchlostné pripojenie k internetu 24 hodín denne 7 dní v týždni v širokej ponuke rýchlostí prostredníctvom vlastných vysielačov v obciach (a ich okolí) v okrese Prievidza a Partizánske.

PRENÁJOM PROJEKTOROV A PROJEKČNÝCH PLÁTIEN

Naša firma vám prenajme kvalitnú techniku pre akcie v interiéri ale aj exteriéry. Máme BENQ a Reflecta flotilu, :) ktorá zahŕňa projektory a plátna vhodné k prezentáciám, prednáškam, prezeraniu fotografií aj sledovanie filmov. Trúfame si pokryť Vaše požiadavky aj nad rámec ponuky, dajte nám vedieť Vaše predstavy a nároky na techniku a my vám navrhneme optimálne riešenie. Rovnako dôležitá ako kvalitná technika, je odborný a skúsený technický team. Naše dlhoročné skúsenosti, pohodový ľudský prístup ruka v ruke s modernou technikou vám pomôžu realizovať Vaše ciele! Pre viac informácií navštívte našu internetovú stránku www.prenajomprojektorov.sk

KOPÍROVANIE, TLAČENIE, SKENOVANIE, FAXOVANIE …

V predajni si môžete dať svoje dokumenty vytlačiť, kopírovať, skenovať, faxovať, alebo poslať na email. Takisto poskytujeme aj orezávanie, laminovanie, hrebeňovú väzbu a jednoduché grafické úpravy.

MINIGALÉRIA BIMI

Drobnosti pre malých aj veľkých od výrobcov z Čiech a Slovenska. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.patchworks.sk