Doprava zadarmo
Poradíme online
Kamenná predajňa

Predajňa ISSO v Prievidzi na ulici A. Hlinku 40 (pod kláštorom)

OTVÁRACIE HODINY: pondelok - piatok od 9:00 do 17:00 TELEFÓN: 046/5111 666 MOBIL: 0905 98 46 46, E-MAIL: isso(at)isso.sk (podrobné údaje a kontakty nájdete tu)

Predajňa notebookov a počítačov Prievidza - ISSO - A. Hlinku 40, 971 01, Prievidza

Nájdete nás "pod kláštorom" na ulici Andreja Hlinku 40 (Svetelné hodiny sú už žiaľ zdemontované, možno sa ich podarí umiestniť oproti)

ISSÁCI

Firmu ISSO tvoria obyčajní ľudkovia, ktorí sú pripravení splniť vaše požiadavky. Našou filozofiou je vytváranie dlhodobých a korektných vzťahov so zákazníkmi a poskytovanie kvalitných produktov a komplexných služieb. Hlavné ale je, aby sme naplnili vaše predstavy a aby sme to mohli dokázať, srdečne vás pozývame do našej predajne v Prievidzi! Cezpoľní sú samozrejme tiež vítaní, ale pre nich máme aj naše e-shopy :-)

Notebooky skladom

Pohľad na vystavené notebooky, skladom ich máme 70+. Aký notebook si vybrať? Odporúčame vám nášho sprievodcu notebookmi
 


Predajňa počítačov Prievidza

... otáčame pohľad k doplnkom

Výkonné notebooky Asus ROG

Kútik výkonných notebookov Asus ROG - pozrite si ponuku v ROGSHOPe  

Výkonné notebooky Acer Predator

Príďte si k nám vyskúšať herný počítač s profi monitorom, klávesnicou aj myšou - v kútiku výkonných notebookov Acer PREDATOR  

Ivan Sýkora

Ivan Sýkora: "Okrem toho že som spolumajiteľ a kormidlujem našu loď, tak mojou najväčšou úlohou je zabezpečiť aby sme mali vždy aktuálnu ponuku produktov a za čo najlepšie možné ceny."  

Naša predajňa

K vašim notebookom, počítačom a ďalšej výpočtovej technike kúpite u nás všetko! Máme pre vás množstvo tovaru priamo na predajni!  

Minigaléria BIMI

... a niečo navyše! Špeciálnou súčasťou predajne ISSO je Minigaléria BIMI, v ktorej nájdete drobnosti pre malých aj veľkých  

Servis a služby - notebooky a počítače

+ bonusový pohľad do zákulisia k našim technikom (náš servis a služby)

 

-> všetky kontakty ISSO, s.r.o.