Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa

Prečo nakúpiť u nás?

Našou filozofiou je vytváranie dlhodobých a korektných vzťahov so zákazníkmi a poskytovanie kvalitných produktov a komplexných služieb. Hlavné je, aby sme naplnili vaše predstavy v duchu sloganu: teší nás vaša spokojnosť!

Poradíme a dodáme "na kľúč" zadarmo

Neviete si vybrať? Nevadí, radi vám poradíme. Individuálny ľudský prístup spojený s odbornými vedomosťami je pre nás samozrejmosťou. Počas pracovnej doby je k dispozícii ISSO team v predajni, cez Online chat na webe, telefonicky alebo e-mailom. Ak nie sme online, máte k dispozícii emaily alebo mobily priamo na konkrétnych ľudí.

Bezplatné oživenie a testovanie notebookov pred odoslaním. Ponúkame vám tiež možnosť rozšírenia operačnej pamäte RAM a pevných diskov SSD. Obľúbenou službou v našej ponuke je inštalácia READY TO GO.

Usilujeme sa o rýchle doručenie tovaru za ktoré neplatíte!* Najpredávanejšie modely máme skladom. Ak ste z okolia Prievidze alebo máte chuť, môžete navštíviť v našej kamennej predajni herný kútik a vyskúšať alebo pozrieť výkonné notebooky Acer PREDATOR naživo! K väčšine produktov v ponuke si môžete prečítať aj náš názor, viaceré notebooky testujeme a k niektorým modelom ACER PREDATOR robíme vlastné recenzie.

Ak v našom e-shope nenájdete produkt, ktorý hľadáte, neváhajte nás kontaktovať!

*ceny za dodanie tovaru

Rozšírená záruka ako ochrana vašej investície

Pri všetky modely ACER PREDATOR ponúkame možnosť rozšírenie záruky o jeden rok navyše, takže trojročná záruka spoľahlivo ochráni vašu investíciu. Pre náročnejších zákazníkov ponúkame aj možnosť dokúpenie záruky "onsite", so servisom priamo na mieste používania s odozvou nasledujúci pracovný deň, takže váš notebook nemusíte nikde posielať a budete ho mať  v prípade poruchy funkčný veľmi rýchlo! Monitory ACER PREDATOR ponúkame s možnosťou dokúpenia výhodnej rozšírenej záruky na 5 rokov! Podrobnosti o možnostiach reklamácií nájdete v reklamačnom poriadku a konkrétnejšie informácie o možnosti uplatnenia záruky na produkty ACER nájdete tu!

Promptný servis a podpora

V prípade problému sa "vrhneme" na jeho vyriešenie a promptne reagujeme. Riešime aj Vaše softwarové problémy s drivermi či aktualizáciami operačného systému. V prípade reklamácie objednávame zvoz od vás k nám na naše náklady a nerobíme "cavyky" ani v prípade odstúpenia od zmluvy. Sme seriózny partner, predajom náš vzťah so zákazníkom nekončí, naopak začína.

Značka ACER predstavuje nádherné inovácie, rozumný pomer cena výkon, spoľahlivý servis a výbornú kvalitu. Každý jeden kus notebooku PREDATOR je po výrobe testovaný!


Bonusy a darčeky

V našom eshope k väčšine notebookov ponúkame bonusy aj extra bonusy vďaka ktorým, máte možnosť získať za zvýhodnené ceny užitočné doplnky. Ku každému notebooku pribalíme malý darček či drobné prekvapenie!

20 rokov skúseností

Internetový obchod PREDATORSHOP.SK je súčasťou portfólia etablovanej spoločnosť ISSO s.r.o., ktorá je na trhu výpočtovej techniky už od roku 1996. Sme autorizovaný predajca Acer a Synergy Gold Partner.

Baví nás to - sme na trhu viac ako 20 rokov! Budeme radi ak sa aj vy stanete ďalším spokojným zákazníkom !