Doprava zadarmo
Poradíme online
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 783,00€   729,00€
  • Cena bez DPH: 607,50€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: NH.Q2REC.003

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Zaujímavý výkonný notebook, vhodný nielen na hry či náročnejšie multimédia ale aj na prácu, proste osvedčená kvalita ACER NITRO + bonusy - skvelá akcia 120GB SSD ZADARMO!

Podrobná konfigurácia:
Windows 10 Home – Intel® Core™ i5-7300HQ – 8 GB DDR4 Memory + N – 1000 GB HDD + 
120GB SSD – SD card reader – No DVD – 15.6″ FHD Acer ComfyView IPS LED LCD – NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4G-GDDR5 (256*32*4) 7Gbps – 802.11ac 2×2 + BT  – HD Camera with 2Mic. – USB Type-CTM 3.1 Gen 1 (up to 5 Gbps) – 4-cell Li-Ion battery – wall mount 135W 5.5phy AC adapter

Bohatý výber hardvérových konfigurácií

Notebook Nitro 5 dáva používateľom na výber z bohatého radu procesorov Intel a ponúka až 32 GB pamäť RAM. Rovnaký výber je k dispozícii aj pri voľbe grafickej karty NVIDIA GeForce; vrcholom dostupnej konfigurácie je model GTX 1050 Ti . Dostatok priestoru na dáta rieši SSD s maximálnou kapacitou 512 GB, ktoré oproti platňovým diskom urýchľuje beh náročných aplikácií a štart operačného systému. Ak však lipnete najmä na dostatku miesta na svoje dáta, k SSD môžete pridať až 2 TB HDD.

Účinnejšie chladenie s ventilátormi Acer Coolboost

Podstatnú odlišnosť notebooku oproti iným modelom predstavuje dvojica ventilátorov s technológiou Acer Coolboost. Vďaka nej dosahujú vetráky Acer Nitro 5 vyššiu rýchlosť otáčok a teda aj účinnejšie chladenie; to môže používateľ navyše ručne riadiť v závislosti na vyťažení notebooku. Zvuk obstarávajú integrované reproduktory, vylepšené technológiami Acer TrueHarmony a Dolby Audio Premium, podporujúcimi priestorové ozvučenie. Oko každého hráča poteší štýlovo podsvietená klávesnica, a starosti s inštaláciou operačného systému vyženie predinštalovaný Windows 10.

Aktuálna akcia s agresívnou cenou a veľmi slušnou výbavou robí tento notebook zaujímavý pre široké spektrum zákazníkov, od „malých začínajúcich hráčov“ až po „podnikateľov v obleku“, ktorý si občas na služobke zahrajú svoju obľúbenú hru.

Ako vždy, aj v prípade ACER NITRO 5 vám pribalíme k notebooku praktickú tašku na jeho ochranu.

Super bonus získate v podobe 120GB SSD disku, ktorým  výrazne zrýchlite svoj nový notebook ACER ASPIRE NITRO 5

 

Charitatívna pomoc

Okrem biznisu si vás dovoľujeme upozorniť aj na charitatívnu možnosť prispieť na pomoc Hospicu budeme radi ak sa pripojíte k dobrej veci.

Pre menej skúsených užívateľov vrelo odporúčame využiť ZADARMO našu službu kompletného oživenia notebooku a pre všetkých máme tip na zrýchlenie práce v podobe pridania SSD disku, kedy dosiahnete za málo peňazí veľa muziky!
A druhý tip je, nepodceňte ani antivírovú ochranu v podobe výhodnej ceny na licenciu ESET Antivírus na 1 rok!

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Displej 15.6" FHD Acer ComfyView IPS LED LCD
Procesor Intel® Core™ i5-7300HQ (2,50-3,50 GHz, 6MB Cache)
Grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4G-GDDR5
RAM 8GB DDR4
HDD disk 1000GB
DVD / BR Bez optickej mechaniky
Wifi Wifi 802.11ac 2x2 + BT
USB porty 1x USB3.0, 2x USB2.0, 1xUSB type C port: USB 3.1 Gen 1 (Up to 5 Gbps)
Batéria 4 článková Li-Li-Ion
Rozmery 390 x 266 x 26.75 mm
Váha 2.7kg
Operačný systém Windows 10 Home

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Štítky: Acer, Nitro 5,