Doprava zadarmo
Poradíme online
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 1 199,00€   1 047,00€
  • Cena bez DPH: 872,50€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ASUS
  • Kód produktu: UX390UA-GS078T

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Ľahší, tenší, odolnejší, neuveriteľne výkonný – a neopísateľne krásny. Výpredajová cena na vystavený nepoužívaný nový kus!

Podrobná konfigurácia:
Ultrabook, Intel Core i5 7200U, LCD 12,5″, Full HD, Lesklý, 1920×1080, RAM 8 GB (max. 8 GB), SSD256GB, integr. grafika, Windows 10, bez op. mechaniky, BT, USB3-0 ksx/USB2-0 ksx, TouchPad, VGA, webcam, 0,91kg, výdrž 6 – 8h.

Štíhlejší. Ľahký. Odolnejší.

ZenBook bol vždy ukážkou štíhleho a ľahkého vyhotovenia. ZenBook 3 ho však posúva na novú úroveň. Využitím prémiového hliníka uplatňovaného taktiež v kozmonautike a letectve – ktorý je ľahší než štandardné zliatiny používané na notebookoch, ale má o 50 % vyššiu odolnosť – sme znížili hmotnosť na iba 910 g a zoštíhlili profil na úžasných 11,9 mm. Pretože rovnako ľahký, výnimočne štíhly, avšak vysoko odolný musí byť taktiež displej, prekryli sme ho extrémne odolným sklom Corning® Gorilla® Glass 4 s hrúbkou 0,4 mm, ktoré má dvojnásobne vyššiu pevnosť oproti štandardným sklám displejov.

Systém chladenia

Problém rýchlych a výnimočne štíhlych notebookov tkvie v základných fyzikálnych zákonoch. Aby sme predišli ohrievaniu plášťa notebooku, musíme čo najrýchlejšie odviesť teplý vzduch zvnútra do vonkajšieho priestoru. Pre notebook ZenBook 3 s výkonným procesorom Intel® Core™ i7 naši technici museli vyvinúť úplne nový systém chladenia využívajúci tie najlepšie komponenty ako napríklad rotor ventilátora z kvapalného kryštalického polyméru (LCP) s hrúbkou 0,3 mm alebo teplovodivé trubice zo zliatiny mede s hrúbkou steny iba 0,1 mm. Tento inovatívny systém chladenia je hrubý sotva 3 mm a ľahko odvádza teplý vzduch ventilátormi ukrytými v pánte. Zaisťuje tak efektívne a tiché chladenie aj pri plnom zaťažení.

Obdivuhodné zobrazenie

ZenBook 3 je prvým naším notebookom s displejom kompletne pokrytým špičkovým sklom Corning® Gorilla® Glass 4. Výnimočne úzky rám má šírku len 7,6 mm a ZenBook 3 sa vďaka nemu môže pochváliť displejomzaberajúcim 82 % tela. Na ploche 12,5″ tak môžetenerušene sledovať akýkoľvek obsah v rozlíšení až Full HD. Vďaka pozorovacím uhlom 178° budú všetky farby aj detaily vyzerať skvelo – tak skvelo, že si to ani nedokážete predstaviť.

Pokiaľ hľadáte ultra ľahký, elegantný a pritom výkonný ultrabook, s ktorým spoľahlivo poriešite všetky Vaše úlohy a predstavy, tak toto je váš model. Teraz naviac v dotovanej cene na kus vystavený iba na predajni! Neváhajte, platí porekadlo, kto prv príde, ten prv melie….

Myška zadarmo podľa výberu a iné drobné užitočné pomôcky od isso pre Vás!

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Displej 12.5” FHD 1920x1080 16:9 LED-podsvietenie, lesklý
Procesor Intel® Core™ i5-7200UProcessor, 2.5GHz (3M Cache, až do 3.1GHz)
Grafická karta Intel® HD graphics 620
RAM 8GB DDR3 1600MHz
SSD disk SATA3 256GB M.2 SSD
DVD / BR nemá
Wifi 802.11ac+Bluetooth 4.1
USB porty 1x sluchátka/mikrofon,1x USB3.1-Type C (Gen1)
Batéria 6 článková
Rozmery 29.6 x 19.1 x 1.20 cm
Váha 0,91Kg
Operačný systém Windows 10

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Štítky: ASUS, UX390UA, notebook