Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 910,00€   900,00€
  • Cena bez DPH: 750,00€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: NX.VFNEC.001

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Acer TravelMate P6 TMP648-G2-MG-56HQ
Elegantný notebook všade na cesty !

Podrobná konfigurácia:

Intel Core i5 7200 Kaby Lake, 14″ IPS LED 1920×1080 ComfyView, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce 940MX 2GB, M.2 SSD 256GB, WiFi 802.11ac, LTE/3G, Bluetooth, HD webkamera, USB-C 3.1 Thunderbolt 3, TPM 1.2, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica, dokovateľný, Windows 10 Pro 64bit (TMP648-G2-MG-56HQ)

Odolná konštrukcia vhodná k náročnému nasadeniu

Mimoriadnu pevnosť dodáva šasi z uhlíkových vlákien a zliatiny horčíka s hliníkom.

IPS displej vďaka ktorému bude podanie farieb a obrazu kvalitnejšie je spojený so zvyškom tela pevnými kovovými pántmi.

Nato, že sa jedná o vzhľadovo menší model tak TravelMate P6 predstavuje fuknciu Acer DustDefender vďaka ktorej môžete pracovať aj niekoľko hodín bez toho aby sa prehriaval.

Skvelý výkon vo dne v noci

Vzhľadom ku kompaktnosti budete chcieť nosiť Acer TravelMate P6 všade kam sa len pohnete. Vďaka IPS panelu s antireflexným filtrom nebudete mať problém používať notebook aj na priamom slnku.

Podvietená klávesnica Vám zaručí viditeľnosť na každú klávesu počas noci.

Vďaka týmto maličkostiam sa tento notebook stáva univerzálnym pomocníkom na cesty, do školy alebo aj na nočné surfovanie po internete.

Modelová rada TravelMate P6 sa Aceru veľmi podarila.

Kombinácia uhladeného elegantného vzhľadu s dostatočným výkonom je pre prácu v kancelácií alebo na cestách ten správny krok. Výdrž batérie až 8 hodín a ľahké telo len 1,7kg hovorí za všetko !

On-site záruka ACER

Od 1. júna 2018 opraví ACER toto zariadenie priamo u Vás doma, či v kancelárii – v prípade poruchy nie je nutné zasielať toto zariadenie do servisu, poruchu stačí nahlásiť telefonicky na linku ACER, servis príde za Vami a závadu odstráni na mieste. Na uplatnenie On-site záruky nie je potrebná registrácia produktu!

Acer Reliability Promise

Zakúpením tohoto profesionálneho produktu Acer do 31. decembra 2019 a jeho registráciou do 30 dní vám výrobca umožní požadovať vrátenie 100% sumy, ktorú ste zaň zaplatili, pokiaľ sa výrobok počas prvého roka pokazí a je v rámci záruky opravený či vymenený. Profesionálne produkty spoločnosti Acer sú vybavené systémom Windows 10 Pro, aby poskytli firemným užívateľom všetko, čo potrebujú na zvýšenie svojej produktivity. Program je platný len pre subjekty s IČO (právnické alebo fyzické osoby), ktoré si zakúpia produkt Acer pre účely obchodu, podnikania alebo pre vykonávanie povolania. Viac informácií nájdete na našej stránke.

Samozrejme vrelo odporúčame využiť našu službu ZADARMO:

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Displej 14" FHD IPS LCD Panel ComfyView - matný
Procesor Intel® Core™ i5-7200U (2.5 GHz)
Grafická karta NVIDIA® GeForce with CUDA® 940MX 2G-DDR3
RAM 8GB DDR4
SSD disk 256 GB
DVD / BR neobsahuje
LAN 10/100/1000 Mbps
Wifi 802.11ac + BT
Porty 3x USB 3.0 1x USB 3.1 Typ-C 1x (kompatibilný s Thunderbolt 3)
Video out HDMI, VGA
Batéria 3 článková, výdrž baterky až do 8hodín
Rozmery 328 x 235,5 x 21,2 mm
Váha 1,70 kg
Operačný systém Windows 10 Professional

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Štítky: Acer, TravelMate, notebook, on-site