Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 983,00€   973,00€
  • Cena bez DPH: 810,80€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: NX.GTMEC.001

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

ACER Swift 5 SF514-52T-52ZU
Štýlový krásavec s hmotnosťou 970 gramov!

Podrobná konfigurácia:

Windows 10 Home – Intel® Core™ i5-8250U – 8 GB LP DDR3 Memory + N/A – 256GB Intel PCIe SSD + N (M.2) – No SD Card reader – No DVD – 14″ FHD IPS Multi-touch LCD – HD Graphics – Intel 802.11ac 2×2 + BT – HD Camera with 2Mic. – Acer fingerprint reader – Backlight KB – 2x USB 3.0 – USB 3.1 Gen 1 (up to 5 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 45W – 2-cell Li-Polymer battery – 45W 3phy wall mount AC adapter – Charcoal Blue Full Magnesium Alloy – Ultra thin – 970g

Kvalitný displej

Tento model je vybavený skvelým IPS dotykovým displejom ktorý nájdete prevažne u drahších modelov. Vďaka IPS technológií čakajte verné zobrazenie farieb a široké pozorovacie uhly.

Celokovový kryt zabezpečí pevnosť ale aj krásu hneď na prvý pohľad. Bol navrhnutý tak, aby vaše každodenné úlohy zvládol hravo a vo veľkom štýle.

Špičkové audio

Dolby Audio™ Premium obohatí vaše multimédiá plným a výkonným zvukom. Dynamicky ho upravuje a poskytuje kvalitu domáceho kina s virtuálnym priestorovým zvukom, vďaka ktorému sa naplno ponoríte do vašej zábavy.

Šikovný pomocník do kancelárie alebo školy

Kombinácia Intel® Core™i5-8250U a 8 GB RAM sa postará o dostatočný výkon nie len pre kancelárske práce ale aj pre všetky potreby budúceho spokojného študenta.

ACER Swift 5 je nová rada ktorá uspokojí nejedného manažéra alebo študenta. Kombinácia tenkého a celokovového tela dostatočne  uspokojí každého ktorý si zakladá na elegancií a jednoduchosti.

Notebook sa vmestí do každej školskej tašky alebo manažérskej kapsy. Vďaka kompaktnej veľkosti môžete mať notebook na každom výlete, pracovnom stretnutí alebo seminári.

Jedná sa o mladšieho brata Swift 5-893Y  ktorý má oproti tejto verzií i7 procesor a 16GB RAM. Vyššia verzia je vhodnejšia pre kategóriu viac náročných užívateľov ktorý potrebujú mať vysoký výkon a odozvu hneď po ruke.

Základným bonusom k notebooku je taška za 1€

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Displej 14" FHD IPS Multi-touch LCD
Procesor Intel® Core™ i5-8250U (1.6 - 3.4 GHz)
Grafická karta Intel® HD Graphics 620
RAM 8GB DDR3
SSD disk 256GB Intel PCIe SSD + voľný M.2 slot
DVD / BR neobsahuje
LAN Gigabit Ethernet
Wifi 802.11ac + BT
Porty 1x USB 3.0 1x USB 3.1 Gen 1
Video out HDMI
Batéria 2 článková, výdrž až 8 hodín
Rozmery 329 x 228 x 14.9 mm
Váha 0.97 kg
Operačný systém Windows 10

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Štítky: Acer, Swift 5, notebook,