Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 910,00€   900,00€
  • Cena bez DPH: 750,00€
  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: NX.H0EEC.001

  • Dostupnosť: SKLADOM

  • Našli ste lepšiu cenu? Ozvite sa nám !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

ACER Aspire 5 Pro

Podrobná konfigurácia:
Intel Core i5 8250U Kaby Lake Refresh, multidotykový 13.3″ IPS 1920×1080, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics 620, M.2 SSD 256GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, HD webkamera, USB-C 3.1 Gen 1, USB 3.1 Gen 1, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica, Active Stylus Pen v balení, 3-článková batéria, Windows 10 Pro 64bit

Jedinečný spôsob pretáčania

Tenká, odolná konštrukcia notebooku Spin 5 Pro s 360° Acer pántmi poskytuje štyri rôzne režimy použitia.

IPS obrazovka

IPS panel vám umožní sledovať monitor s jasným obrazom v uhloch až 178° pri zachovaní rovnakej úrovne vysoko kvalitných farieb.

Elegantný kovový kryt

Elegantný kovový kryt a jemne skosené hrany zaisťujú, že budete pracovať aj baviť sa vo veľkom štýle.

Zosilnite si zvuk

Vychutnajte si optimálnu kvalitu zvuku vďaka kombinácii technológií TrueHarmony a Smart Amplification spoločne s funkciou Dolby Audio Premium.

Produktívny po celý deň

Vďaka výdrži na batériu až 12 hodín sa môžete spoľahnúť na to, že vaše zariadenie zostane pripravené po vašom boku po celý deň.

Anténa ExoAmp

Optimálne umiestnená anténa ExoAmp zachováva elegantný dizajn a poskytuje vďaka svojmu umiestneniu do vonkajšej hrany kovového krytu rýchlejšie, plynulejšie a stabilnejšie surfovanie na internete.

Ako bonus od nás dostanete tašku, ktorá spoľahlivo ochráni váš nový notebook.

On-site záruka ACER

Od 1. júna 2018 opraví ACER toto zariadenie priamo u Vás doma, či v kancelárii – v prípade poruchy nie je nutné zasielať toto zariadenie do servisu, poruchu stačí nahlásiť telefonicky na linku ACER, servis príde za Vami a závadu odstráni na mieste. Na uplatnenie On-site záruky nie je potrebná registrácia produktu!

Acer Reliability Promise

Zakúpením tohoto profesionálneho produktu Acer do 31. decembra 2019 a jeho registráciou do 30 dní vám výrobca umožní požadovať vrátenie 100% sumy, ktorú ste zaň zaplatili, pokiaľ sa výrobok počas prvého roka pokazí a je v rámci záruky opravený či vymenený. Profesionálne produkty spoločnosti Acer sú vybavené systémom Windows 10 Pro, aby poskytli firemným užívateľom všetko, čo potrebujú na zvýšenie svojej produktivity. Program je platný len pre subjekty s IČO (právnické alebo fyzické osoby), ktoré si zakúpia produkt Acer pre účely obchodu, podnikania alebo pre vykonávanie povolania. Viac informácií nájdete na našej stránke.

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Displej 13.3" Multi-touch FHD IPS LCD
Procesor Intel® Core™ i5-8250U (1.6GHz)
Grafická karta Intel® UHD Graphics 620
RAM 8GB DDR4
SSD disk 256GB M.2
Wifi 802.11ac + BT
Porty 1x USB 3.1 Type-C 2x USB 3.0 1x USB 2.0
Batéria 3 článková 4670 mAh Li-Polymer
Rozmery 324,4 x 226 x 15,9 mm
Váha 1,6 kg
Operačný systém Windows 10 Pro

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Štítky: Acer, Spin 5 Pro, notebook, on-site