Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 137,00€   127,00€
  • Cena bez DPH: 105,80€
  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: UM.WV0EE.006

  • Dostupnosť: SKLADOM

  • Našli ste lepšiu cenu? Ozvite sa nám !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

22" monitor z novej série NITRO - výborný pomer cena výkon! Plus darček a bonus!

Konfigurácia:

NITRO VG220Qbmiix 55cm (21,5″) IPS LED, 1920×1080@75Hz, 100M:1, 250cd/m2, 178°/178°, 1ms, VGA, 2xHDMI, Audio in/out, repro 2x2W, VESA, Acer Display Widget, FreeSync, 6color adjustment, SuperSharpness, FlickerLess, BlueLightFilter, LowDimming, ComfyView, Black with RedStand

Špičkový dizajn

Monitor stojí na podstavci s tromi nohami, vďaka ktorému šetrí miesto na stole, no zároveň nestráca štýl. Okrem toho je obohatený aj o možnosť naklonenia monitoru od -5° do 20°, ktorá uľahčí vášmu krku aj mysli. NITRO VG ponúka nielen skvelý obraz, ale aj pôsobivý zvuk o ktorý sa postarajú dva zabudované 2W reproduktory.

Pravý herný monitor

Pri hraní hier je dôležitá plynulosť a kvalita obrazu. Preto je NITRO VG vybavený obnovovacou frekvenciou 75Hz, odozvou 1ms a technológiou Visual Response Boost. Nemusíte sa obávať ani trhavého obrazu či nesúvislých snímok. S technológiou Radeon FreeSync dosiahnete dokonalú synchronizáciu, vďaka čomu môžete hrať plynulo a neprerušovane.

V ACER si povedali, že existujú zákazníci, ktorí ocenia kvalitné „herné“ parametre aj na takejto malej uhlopriečke a tak máte možnosť nielen ušetriť miesto, ale získať kvalitu v podobe bezrámčekového designu, 1ms odozvy a technológii FreeSync, to všetko spolu vytvára dokonalý obraz aj na 22″ uhlopriečke!

K vášmu novému monitoru ACER NITRO vám pribalíme ISSO darček – veľkú podložku pod myš!

Hlavným bonusom je ale možnosť získať záruku + 3 roky navyše - spolu 5 rokov za zvýhodnenú cenu!

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Štítky: acer, nitro, monitor