Kuriér prinesie, ty otvoríš a používaš ?

Služba READY TO GO predstavuje kompletné doinštalovanie notebooku, alebo desktopu pred odoslaním na vašu adresu – keď si doma rozbalíte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte doinštaláciu samotného operačného systému Windows, prípadne ďalších užitočných aplikácií, či už platených (MS Office, ESET antivírus), alebo zadarmo (Libre Office, AVAST antivírus, VLC player, Adobre Reader, Chrome). Vaše nové zariadenie je v tomto prípade zároveň otestované a je z neho odstránený nepotrebný software (balast).

Inštalácia Windows

Do notebooku doinštalujeme operačný systém Windows a kompletne všetky dostupné aktualizácie. Samozrejmosťou je nainštalovanie najnovších ovládačov grafickej karty pre maximálny možný výkon v hrách a odinštalovanie nepotrebného softwaru (balast). Inštalácia ďalších aplikácií je už na vás.

Inštalácia Windows + užitočné aplikácie + antivír (zadarmo / zakúpená licencia)

Do notebooku doinštalujeme operačný systém Windows a kompletne všetky dostupné aktualizácie. Samozrejmosťou je nainštalovanie najnovších ovládačov grafickej karty pre maximálny možný výkon v hrách a odinštalovanie nepotrebného softwaru (balast). Pre bezpečnosť bude do systému nainštalovaná verzia antivírového programu ktorý si vyberiete z našej ponuky Antivírus a to z týchto možností:

AVAST nekomerčná licencia – 1rok update zadarmo – inštalujeme osvedčený bezplatný antivírusový program AVAST (platnosť 1 rok od dátumu inštalácie, po 1 roku je možné pokračovať v bezplatnom používaní antivíru, ale je potrebný jednoduchý zásah užívateľa).

ESET nekomerčná licencia na 30 dní, potom zľava na elektronickú licenciu – inštalujeme 30 dňovú skúšobnú verziu kvalitného antivírusového programu Eset Internet Secutity, ktorú treba aktivovať najneskôr do 30 dní odo dňa inštalácie, zakúpením plnej verzie na 1 alebo 2 roky. Plnú verziu je možné zakúpiť u nás vo zvýhodnenej cene, stačí nás kontaktovať cez email a nákup vyriešime elektronicky. Pred skončením platnosti zakúpenej licencie vám vždy ponúkneme predĺženie platnosti licencie o ďalší 1 alebo 2 roky vo zvýhodnenej cene.

ESET Internet Security OEM 1 rep. 2 roky update, elektronická licencia – inštalujeme plnú verziu osvedčeného a kvalitného antivírusového programu Eset Internet Secutity OEM, ktorú si zakupujete spolu s notebookom, či PC na 1 alebo 2 roky. Plnú verziu je možné zakúpiť u nás vo zvýhodnenej cene, stačí nás kontaktovať cez email a nákup vyriešime elektronicky. Pred skončením platnosti zakúpenej licencie vám vždy ponúkneme predĺženie platnosti licencie o ďalší 1 alebo 2 roky vo zvýhodnenej cene.

Taktiež vám nainštalujeme aj kancelársky balík Libre Office, ktorý predstavuje kvalitnú bezplatnú náhradu Microsoft Office a vynikajúci multimediálny prehrávač VLC media player. K tomu ešte pridáme napalovací software (podľa toho či notebook alebo desktop má DVD-RW mechaniku), Adobe Reader (na čítanie súborov vo formáte PDF) a internetový prehliadač Google Chrome.

Bez inštalácie

V prípade, že sa rozhodnete pre dodanie notebooku alebo desktopu bez inštalácie operačného systému, zariadenie zasielame nedoinštalované. Je na ňom vo väčšine prípadov predinštalovaný operačný systém Windows 10 (v ponuke máme niektoré produkty aj bez operačného systému). Po rozbalení a pripojení je potrebné spraviť doinštaláciu operačného systému s výberom jazyka prostredia, klávesnice a užívateľských nastavení. Následne prebieha automatická doinštalácia samotného operačného systému. Zariadenie je potrebné pripojiť do internetu, spraviť aktualizáciu operačného systému, “vyriešiť” antivírový program, ktorý výrobca zväčša predinštaluje len na dobu 30 dní a následne požaduje jeho zakúpenie. V zariadení nenájdete ani bežný software na prehrávanie multimédií, čítanie PDF súborov, či prácu s dokumentami Office, alebo napalovací program. Rovnako odporúčame odinštalovať výrobcom predinštalované rôzne demo programy, ktoré zbytočne spomaľujú prácu s notebookom či PC.

* Objednaním balíka Ready to Go sa môže predĺžiť doba dodania. Najčastejšie je to o jeden pracovný deň v závislosti na vyťažení našich technikov a náročnosti inštalácie v prípade individuálnych požiadaviek

** V prípade záujmu o kúpu a inštaláciu platených programov, alebo hier nás prosím kontaktujte na info (at) isso.sk alebo telefonicky na 0905 98 46 46