Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 65,00€   63,00€
  • Cena bez DPH: 52,50€
  • Kód produktu: 53023

  • Dostupnosť: SKLADOM

  • Našli ste lepšiu cenu? Ozvite sa nám !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Univerzálny, bezpečný, úsporný


Prenosný pevný disk Verbatim Store n Go ponúka veľkokapacitné úložisko s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhranie USB 3.0 ponúka až desaťkrát rýchlejší prenos dát než USB 2.0 (podľa rýchlosti zbernice USB), takže umožňuje extrémne rýchly prenos dát na cestách.


Ukladajte si svoje digitálne dáta a súbory pre každodennú prácu na tento skutočne mobilný disk a noste ho všade so sebou. Štýlový hladký design sa na modernom pracovnom stole vyníma ako perfektný doplnok notebooku.


Prenosný pevný disk Store n Go používa rozhranie USB 3.0 (jedno rozhranie USB 3.0), je však spätne kompatibilné s portami USB 2.0 na počítačoch a notebookoch. Jednotka nevyžaduje žiadne externé napájanie. Jednoducho ju pripojte a používajte.


Prenosné pevné disky Store 'n' Go sú naformátované súborovým systémom FAT32, takže fungujú v operačných systémoch Windows a Mac OS.


Zálohovanie


Pre vyššie zabezpečenie je poskytovaný software Nero BackItUp a Burn Essentials umožňujúci zálohovať pevný disk vášho počítača. Softvér BackItUp a Burn Essentials poskytuje 3 aplikácie v 1. Umožňuje kedykoľvek zálohovať všetky súbory, zložky a jednotky alebo naplánovať automatické zálohovanie pre dodatočnú bezpečnosť. Aplikácia Nero Express umožňuje napaľovať súbory na disky CD a DVD a aplikácie Nero RescueAgent umožňuje obnoviť poškodené súbory.


Parametre:

Kapacita: 1000 GB

Rozhranie: USB 3.0 (kompatibilné s USB 2.0)

Hmotnosť: 148 g

Štítky: Verbatim, HDD,