Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa

Doručovanie tovaru - termíny, ceny, podmienky

Doprava zadarmo*

* V rámci územia Slovenskej republiky vám ponúkame bezplatnú dopravu pri objednávkach nad 120€ s DPH.

Do tejto sumy musíme žiaľ účtovať poplatok za dopravu, nakoľko by to bolo nerentabilné a predávať niečo do straty je nezmysel.  Tovar posielame podľa dohodnutého druhu platby buď na dobierku alebo po pripísaní celkovej čiastky na náš účet v banke.

Garancia dodania do 24 hodín u vás

Pokiaľ si objednáte u nás produkt, ktorý je skladom, garantujeme jeho doručenie do 24 hodín (ak je nasledujúci deň pracovný). Zásielku posielame špedičnou službou DPD a táto garancia platí pri objednávke do 16:30 hod. v daný pracovný deň, ale len ak ide o tovar, ktorý iba zabalíme a netreba vykonať žiadne práce. Pokiaľ si objednáte tovar v piatok, bude vám doručený až v pondelok alebo môžete využiť za príplatok možnosť doručenia v sobotu, pričom táto možnosť platí iba do vybraných miest.

Doručenie aj v sobotu (za príplatok)

Tovar vám vieme doručiť za príplatok 5 € s DPH aj v sobotu pri objednávke v piatok do 16-tej hodiny. Zásielka bude doručená v sobotu najneskôr do 17-tej hodiny, štandardne už do 12-tej hodiny. Sobotňajšie doručenie je možné využiť len do vybraných miest podľa ponuky prepravcu. Výnimočne je možné poslať objednaný tovar aj inou špedičnou službou alebo poštovým kuriérom na základe osobnej dohody. Aj v tomto prípade platí, že doručenie je bezplatné nad 120€ s DPH.

Osobný odber v našej predajni

Tovar je možné prevziať osobne v predajni ISSO na adrese Andreja Hlinku 40, 971 01 Prievidza (otváracie hodiny), prípadne aj inokedy na základe individuálnej dohody. Priamo na predajni je možné zaplatiť tovar aj v hotovosti alebo platobnou kartou.

Praktické online sledovanie balíka

Kde sa nachádza vaša zásielka môžete sledovať aj online prostredníctvom služby prepravcu DPD tracking, ak zadáte svoje meno alebo Vám zašleme Vaše číslo balíka.

Doručovanie do Českej republiky (za príplatok)

Tovar vieme poslať aj do susednej Českej republiky, veď sme stále bratia ????  Pri objednávke, ktorej celková hmotnosť nepresiahne 6 kg, bude cena dopravy vo výške 12 € s DPH. Pri objednávke, ktorej celková hmotnosť presiahne 6 kg, vám bude účtovaný poplatok vo výške 19 € s DPH. Pri doručení na dobierku vám navyše bude k doprave pripočítaný poplatok za dobierku vo výške 7 € s DPH.

Doručovanie do EÚ aj celého sveta (za príplatok po dohode)

Tovar vieme poslať do ktorejkoľvek krajiny na svete, kde sa to oplatí vám ako zákazníkom ????  Zaslaniu do konkrétnej krajiny podľa Vašich potrieb predchádza naša spoločná komunikácia a nájdenie cenovo optimálne riešenie.