Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 329,00€   323,00€
  • Cena bez DPH: 269,20€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ISSO
  • Kód produktu: pc.isso.pentium

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

PC ISSO Pentium G4500 4GB 1TB

Pokiaľ hľadáte počítač vhodný na bežné kancelárske práce, surfovanie po internete, pozeranie filmov či zábavu na sociálnych sieťach (Facebook, Twiter, Instagram, … ), je táto zostava vhodným riešením vašej situácie. Rovnako si na tejto zostave dokážete upraviť fotografie, či zostrihať jednoduché videá, alebo po doplnení o grafickú kartu (základná doska disponuje portom PCI-e 16x) si môžete zahrať aj menej náročné 3D hry. Zostava je vybavená procesorom 7-mej generácie, v prípade požiadavky na zostavu s Windows 7 bude v zostave osadený procesor Intel® Pentium G4400 BOX (3.3GHz), ktorý podporuje OS Windows 7.

Konfigurácia:

Procesor Intel Pentium G4500 (3.5GHz)
Grafická karta Intel HD 530
RAM 4GB DDR4
SSD disk podľa výberu ako doplnok
HDD disk 1000GB 7200ot.
LAN Gigabit Ethernet
USB porty USB 3.0
Video out VGA, DVI
Operačný systém Bez OS, Windows 7 Prof, Windows 10

 

* Zostavu je možné nakonfigurovať presne podľa požiadaviek zákazníka

** Obrázok je iba ilustračný a zákazník má možnosť si vybrať z aktuálne dostupných skriniek

*** Montáž zostavy trvá zhruba 3-4 prac dni od zadania objednávky. Na PC inštalujeme testovací operačný systém a testujeme kompletnú funkčnosť všetkých komponentov a celkový PC v záťaži počas cca 24 hod., aby sme eliminovali chybné komponenty.

Už viac ako 20 rokov Vám prinášame počítače z našej ponuky – jedná sa o klasické vyskladané zostavy z dostupných komponentov osvedčených svetových výrobcov, ktoré Vám vieme ľubovoľne nakonfigurovať podľa Vášho želania. Tieto vybrané zostavy sú len akousi „kostrou“ v jednotlivých kategóriách (odstupňované výkonom od najnižšieho Pentia až po procesor Intel Core i7) a dajú sa v prípade Vašej požiadavky ľubovoľne doplniť, rozšíriť, alebo meniť. Je len na Vás či si vyberiete väčšiu RAM, SSD disk, alebo podsvietenú klávesnicu – tieto možnosti sú neobmedzené. V tejto oblasti poskytujeme aj poradenstvo, v prípade, že máte záujem o zmeny v zostavách, alebo chcete napríklad do zostavy doložiť komponent, ktorý Vám zostal zo staršieho počítača, či chcete vyskladať zostavu z komponentov, ktoré Vám poradil kamarát, neváhajte nás kontaktovať na peter@isso.sk alebo na číslach 046/5111623,  0905 743035 a kolega Vám vyskladá počítač presne podľa Vašich požiadaviek. V prípade, že chcete hotové PC s 3-ročnou zárukou, skúste sa popozerať v našej ponuke na zostavy X-DIABLO.

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Procesor Intel Pentium G4500 (3.5GHz)
Grafická karta Intel HD 530
RAM 4GB DDR4
SSD disk podľa výberu ako doplnok
HDD disk 1000GB 7200ot.
LAN Gigabit Ethernet
USB porty USB 3.0
Video out VGA, DVI
Operačný systém Bez OS, Windows 7 Prof, Windows 10

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Súvisiace produkty

Štítky: ISSO, Pentium, PC,