Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 879,00€   855,40€
  • Cena bez DPH: 712,80€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ISSO
  • Kód produktu: pc.isso.core.i5

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Poctivý výkon 6-jadra –vysoký výkon zaručený

Zostava, ktorá sa nezľakne žiadnej úlohy- v jej vnútri bije srdce výkonného šesť-jadra Core i5 ôsmej generácie. Čokoľvek na tomto počítači budete robiť, výsledok bude okamžitý, hry Vám budú fungovať krásne plynulo aj na najvyšších detailoch. Pokiaľ potrebujete zostavu v prijateľnej cene, s vysokým výkonom a na dlhšiu dobu chcete byť bez starostí, toto môže byť práve Vaša voľba. Najnovšia 8-ma generácia procesorov Intel Core i (i3, i5, i7) zaznamenala medzigeneračne najvyšší nárast výkonu vo všetkých smeroch, získala novú výkonnú integrovanú grafickú kartu Intel UHD 630, rovnako sa zvýšil počet jadier v procesoroch (u Core i3 je to zmena z 2 na 4 jadrá a u Core i5 zo 4 na 6 jadier)  - v porovnaní s konkurenčnými procesormi AMD Ryzen môžeme hovoriť o procesoroch Intel ako o jasnom víťazovi v bitke o trón lídra, keď pozeráme na porovnanie cena/výkon! Do zostavy odporúčame dokúpiť operačný systém Windows 10.

Konfigurácia:

Procesor Intel Core i5-8400 (2.8GHz)
Grafická karta nVidia GTX1050Ti (4G)
RAM 8GB DDR4
Úložisko 256GB SSD + 1TB 7200ot. HDD
LAN Gigabit Ethernet
USB porty 2x USB 2.0

4x USB 3.1

Video out HDMI, DVI
Operačný systém Bez OS, Windows 7, Windows 10

 

* Zostavu je možné nakonfigurovať presne podľa požiadaviek zákazníka

** Obrázok je iba ilustračný a zákazník má možnosť si vybrať z aktuálne dostupných skriniek

*** Montáž zostavy trvá zhruba 3-4 prac dni od zadania objednávky. Na PC inštalujeme testovací operačný systém a testujeme kompletnú funkčnosť všetkých komponentov a celkový PC v záťaži počas cca 24 hod., aby sme eliminovali chybné komponenty.

Už viac ako 20 rokov Vám prinášame počítače z našej ponuky – jedná sa o klasické vyskladané zostavy z dostupných komponentov osvedčených svetových výrobcov, ktoré Vám vieme ľubovoľne nakonfigurovať podľa Vášho želania. Tieto vybrané zostavy sú len akousi „kostrou“ v jednotlivých kategóriách (odstupňované výkonom od najnižšieho Pentia až po procesor Intel Core i7) a dajú sa v prípade Vašej požiadavky ľubovoľne doplniť, rozšíriť, alebo meniť. Je len na Vás či si vyberiete väčšiu RAM, SSD disk, alebo podsvietenú klávesnicu – tieto možnosti sú neobmedzené. V tejto oblasti poskytujeme aj poradenstvo, v prípade, že máte záujem o zmeny v zostavách, alebo chcete napríklad do zostavy doložiť komponent, ktorý Vám zostal zo staršieho počítača, či chcete vyskladať zostavu z komponentov, ktoré Vám poradil kamarát, neváhajte nás kontaktovať na peter@isso.sk alebo na číslach 046/5111623,  0905 743035 a kolega Vám vyskladá počítač presne podľa Vašich požiadaviek. V prípade, že chcete hotové PC s 3-ročnou zárukou, skúste sa popozerať v našej ponuke na zostavy X-DIABLO.

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Procesor Intel Core i5-8400 (2.8GHz)
Grafická karta ASUS GTX1050TI-4GB
RAM 8GB 2400MHz DDR4
SSD disk 256GB
HDD disk 1000GB 7200ot.
LAN Gigabit Ethernet
USB porty 2x USB 2.0 4X USB 3.1
Video out HDMI, DVI
Operačný systém Bez OS, Windows 7, Windows 10

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Súvisiace produkty

Štítky: ISSO, Intel, i5, PC,