Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 324,00€   314,00€
  • Cena bez DPH: 261,70€

Ľutujeme, tento tovar je už nedostupný a nedá sa momentálne objednať.

  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: DT.X0KEC.002

  • Dostupnosť: Informujte sa

  • Chcete strážiť dostupnosť? Zadajte kontakt !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Acer Extensa X2 EX2610G
Naozaj malý služobník

Podrobná konfigurácia:

Intel Pentium Quad Core J3710 Braswell, RAM 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 405, HDD 1 TB 7200 otáčok, DVD, USB klávesnica a myš, Wiindows 10 Home 64-bit (EX2610G_WJ3710_65 W)

Dostatok výkonu na prácu aj zábavu

Srdcom počítače je spoľahlivý a výkonný procesor Intel Pentium s architekturou Braswell. Ako oporu má k dispozícii 4 GB operačnú pamäť DDR3. Výhodou procesora je aj priamo  vnútri integrovaná grafická karta Intel HD Graphics, ktorá výkonom úplne dostačuje bežnému používateľovi a poradí si aj s ľahšími hrami či prehrávaním HD videa.

Výbava, ktorá Vás ničím neobmedzí

Na ukladanie dát zostava ponúka pevný disk s rýchlosťou 7200 otáčok za minútu s naozaj veľkou kapacitou až 1T. Na zálohovanie dát alebo prehrávanie médií poslúži DVD napaľovacia mechanika. Počítač je uložený v priestorovo nenáročnom formáte skrine, ktorý zaberie oproti klasickým skriniam ďaleko menej miesta. Skriňa je vybavená dostatkom USB portov na pripojenie externých zariadení.

Pre menej skúsených užívateľov odporúčame využiť  našu službu v špeciálnych cenách od 6 EUR s DPH:

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Procesor Intel® Pentium® J3710, 1.6 GHz
Grafická karta Intel® HD Graphics 405
RAM 4GB SO-DIMM DDR3L 1600MHz
HDD disk 1000GB 7200ot.
DVD / BR DVD±RW
LAN Gigabit Ethernet
Porty 2x USB2.0, 2x USB3.0
Video out VGA, HDMI
Operačný systém Windows 10

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Naša firma dlhodobo pomáha Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne a týmto vás pozývame, pripojte sa k našej pomoci. Doslova im pomôže každé jedno euro. Ak sa pripojíte, budeme radi a my váš dar ešte zvýšime! viac info...

 

Štítky: Extensa