Doprava zadarmo
Poradíme online
Kamenná predajňa
  • Cena s DPH: 334,00€   324,00€
  • Cena bez DPH: 270,00€
  • Výrobca: ACER
  • Kód produktu: DT.X0KEC.002

  • Dostupnosť: SKLADOM

  • Našli ste lepšiu cenu? Ozvite sa nám !
  • Máte inú otázku? Spýtajte sa !

Acer Extensa X2 EX2610G
Naozaj malý služobník

Podrobná konfigurácia:

Intel Pentium Quad Core J3710 Braswell, RAM 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 405, HDD 1 TB 7200 otáčok, DVD, USB klávesnica a myš, Wiindows 10 Home 64-bit (EX2610G_WJ3710_65 W)

Dostatok výkonu na prácu aj zábavu

Srdcom počítače je spoľahlivý a výkonný procesor Intel Pentium s architekturou Braswell. Ako oporu má k dispozícii 4 GB operačnú pamäť DDR3. Výhodou procesora je aj priamo  vnútri integrovaná grafická karta Intel HD Graphics, ktorá výkonom úplne dostačuje bežnému používateľovi a poradí si aj s ľahšími hrami či prehrávaním HD videa.

Výbava, ktorá Vás ničím neobmedzí

Na ukladanie dát zostava ponúka pevný disk s rýchlosťou 7200 otáčok za minútu s naozaj veľkou kapacitou až 1T. Na zálohovanie dát alebo prehrávanie médií poslúži DVD napaľovacia mechanika. Počítač je uložený v priestorovo nenáročnom formáte skrine, ktorý zaberie oproti klasickým skriniam ďaleko menej miesta. Skriňa je vybavená dostatkom USB portov na pripojenie externých zariadení.

Pre menej skúsených užívateľov odporúčame využiť ZADARMO našu službu:

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. ...  

Viac informácií

NTB/PC- technické parametre
Procesor Intel® Pentium® J3710, 1.6 GHz
Grafická karta Intel® HD Graphics 405
RAM 4GB SO-DIMM DDR3L 1600MHz
HDD disk 1000GB 7200ot.
DVD / BR DVD±RW
LAN Gigabit Ethernet
USB porty 2x USB2.0, 2x USB3.0
Video out VGA, HDMI
Operačný systém Windows 10

BONUSY A ROZŠÍRENIA

Štítky: Extensa