Zálohujete si dáta pravidelne?

Deň čo deň sa stretávame s novými hrozbami vo svete internetu a zálohovanie sa stáva jednou z najdôležitejších súčastí používania moderných technológií. Strata dôležitých dát je „nočnou morou“ každého používateľa počítača, preto aj my neustále zdôrazňujeme naším zákazníkom zálohovanie dát.

Maxtor M3 1TB

Najobľúbenejším riešením u nás je zálohovanie na externé disky – najpredávanejšie riešenia od firmy Maxtor so zárukou 3 roky patria už dlhé roky medzi najpredávanejšie.

Maxtor M3 Portable External Hard Drive

Rýchly, jednoduchý, bezpečný
Pripojte Maxtor M3 Portable cez rozhranie USB 3.0 a využite rýchle dátové prenosy. Disk je samozrejme spätne kompatibilný aj so starším rozhraním USB 2.0, takže aj starší počítač bude s ním komunikovať. Súčasťou balenia je USB kábel, po jeho pripojení k počítaču môžete disk začať hneď používať. Nie je potrebné čokoľvek inštalovať. Ide pôvodne o značku SAMSUNG, teraz je výrobcom Seagate a predáva sa to pod značkou MAXTOR, ách ta globalizácia! Tieto disky sú vhodné k TV Samsung, preto sa o tom zmieňujeme!

Autobackup
Softvérové riešenie AutoBackup pohodlne zálohuje vaše osobné dáta, funkcia Secure Drive udrží vaše dáta v bezpečí za všetkých okolností a funkcie Secret Drive umožňuje ich šifrovanie