Spoločnosť Acer získala 13 ocenení Red Dot Design Award 2018

Od notebookov, projektorov až po headsety, porota vyznamenala vynikajúce návrhy naprieč širokým portfóliom produktov Acer.

Spoločnosť Acer oznámila, že trinásť z jej produktov získalo za vynikajúci dizajn prestížne ocenenie Red Dot Design Award. Títo víťazi šliapu na päty dvanástich produktom Acer, ktoré získali ocenenie iF Design Award 2018. U tohto ročníka s poprednými inováciami, ako je Swift 7, najtenší notebook na světe a Acer Chromebook Tab 10, prvý Chrome OS tablet pre vzdelávanie, pokrývajú produkty Acer s ocenením Red Dot širokú škálu kategórií, od notebookov, stolových počítačov, slúchadiel, monitorov až po projektory. To svedčí o tom, že je spoločnosť Acer odhodlaná okrem vynikajúceho dizajnu zohľadňovať aj používateľskú skúsenosť bez ohľadu na typ produktu a cenovú hladinu.

“Sme nadšení, že bolo trinásť produktov Acer obdarené tak prestížnym ocenením a rovnako nadšení sme aj z toho, že je medzi víťazmi zastúpené toľko produktových kategórií,” uviedla Tiffany Huang, prezidentka korporátneho marketingu, plánovanie obchodu a operácií v spoločnosti Acer. “Nielenže sme motivovaní našou misií, aby sme technológie sprístupnili čo najväčšiemu počtu ľudí, ale tiež poskytli výnimočné zážitky prostredníctvom užívateľsky orientovaných návrhov a funkcií na všetkých typoch zariadení”.

13 ocenení Red Dot Design Award 2018

Ocenenie Red Dot Design Award 2018 získali tieto produkty Acer:

Herný notebook Predator Triton 700
Víťaz ocenenie iF Design Award 2018 so štíhlym hliníkovým telom s hrúbkou 18,9 mm a hmotnosťou 2,6 kg je vybavený 15,6 “Full HD IPS displejom a špičkovými výpočtovými technológiami pre správnu rovnováhu medzi veľkosťou a výkonom bez obetovania teplôt, funkcií alebo tuhosti tela. Nenápadne čierne šasi má minimalistický dizajn s priamymi kontúrami a uhlovými prednými rohmi.

Herný headset Predator Galea 500
Herný headset Predator Galea 500 vsadí hráčov priamo do hry, čo im dáva možnosť nielen vidieť, ale aj počuť presné umiestnenie prvkov v hre. Dosahuje to vďaka technológii Acer TrueHarmony ™ 3D Soundscape, ktorá znovu vytvára akustický priestor založený na orientácii hlavy hráča a presviedča mozog, že zvuk prichádza z pevného smeru.

Notebook Acer Swift 5
Swift 5 je určený pre užívateľov, ktorí vyžadujú vynikajúci prenositeľnosť, vysoký výkon a štýlový vzhľad. Elegantný šasi váži iba 970 g, vďaka čomu je ideálny pre ľudí, ktorí sú neustále na cestách. Sofistikovaný výber materiálov zahŕňa ultraľahké zliatiny horčíka a lítia pre horný a spodný kryt a zliatiny horčíka a hliníka pre mimoriadnu odolnosť opierky rúk.

Konvertibilný notebook Acer Spin 5
Acer Spin 5 predstavuje významný prelom v dizajne, a to predovšetkým u svojich reproduktorov. V minulosti sa u konvertibilných zariadení reproduktory nachádzali v miestach, kde v určitých režimoch používaní dochádzalo k ich zakrytie. Acer to prekonal praktickým návrhom, ktorý zabezpečuje, že reproduktory nebudú nikdy zablokované v žiadnom zo štyroch režimov používanie zariadení, aby bol zaistený zvuk bez kompromisov.

Notebook Acer Swift 7
So svojou hrúbkou iba 8,98 mm je Acer Swift 7 najtenším notebookom na svete. Špičkové hliníkové unibody prevedenie je príjemné na pohľad i na dotyk a ideálne pre moderné profesionálov, ktorí hľadajú dômyselne vyzerajúce zariadenie. Je vybavený rýchlym 4G LTE pripojením, ktoré zaisťuje neustálu produktivitu a konektivitu užívateľov. To ocenia predovšetkým profesionáli, ktorí chcú eliminovať únavné problémy s bezdrôtovým pripojením na cestách, aby sa mohli sústrediť na svoje úlohy.

Herný notebook Acer Nitro 5
Notebook Acer Nitro 5, ktorý bol navrhnutý pre príležitostných hráčov, sa môže pochváliť nápadným dizajnom, ktorý mu umožní vyniknúť v dave. Je vybavený tajomným vzorom vyrytým čiernym laserom v kombinácii s hrozivým červeným závesom, ktorý evokuje ducha hier, a zároveň ponúka vynikajúcu tuhosť.

Acer Chromebox CXI3
Vďaka vysokému výkonu procesorov až Intel® Core ™ ôsmej generácie je Acer Chromebox CXI3 skvelou voľbou pre umiestnenie na stole v počítačových laboratóriách a knižniciach. Acer Chromebox CXI3 sa môže pochváliť kompaktnou konštrukciou, ktorá sa hodí do najrôznejších prostredí a môže byť umiestnený ako samostatne s dodávaným stojanom, tak zaistený na zadnú stranu monitora pomocou voliteľného montážneho VESA kitu.

Acer Chromebook Tab 10
Tablet Acer Chromebook Tab 10 navrhnutý pre vzdelávanie bude využitý v triedach K-12 pre rozšírenie a zdokonalenie výučby tým, že prinesie rýchly, jednoduchý a bezpečný systém Chrome OS do formátu tabletu. Bude podporovať rozšírenú realitu, ktorá študentom umožní preskúmať nové spôsoby výučby s Expeditions AR. Expeditions AR je technológia rozšírenej reality od Google, ktorá zmapuje učebňu a umiestni do nej 3D objekty, ktoré študentom umožnia študovať, čo uľahčí pochopenie predmetov, ako je biológia, geografia a astronómie.

Stolové počítače Acer Veriton N
Najnovšia generácia modulárnych stolových počítačov Acer Veriton N sa môže pochváliť priestorovo úspornú a prispôsobiteľnou konštrukcií minipočítače, ktorý umožňuje pridanie doplnkov s objemom 1 l pre M.2 SSD, optické disky, pevné disky, vstupné / výstupné porty, čítačky kariet a grafickej karty pre ľahkú expanziu a rozšíriteľnosť bez použitia nástrojov.

Herný monitory Acer Nitro RG0
Herný monitory Acer RG0 sú malé, a pritom veľké na hranie hier. Full HD monitory majú neuveriteľne tenký 7mm profil a boli navrhnutý tak, aby zlepšili herné zážitky vďaka ZeroFrame konštrukcii, maximalizujúca viditeľnú plochu obrazovky, technológiu Radeon Freesync ™, živému IPS panelu a 1 ms MPRT.

Herný monitory Acer Nitro VG0
Herný monitory Acer VG0 sú základnými hernými monitory, ktoré ponúka zážitky z realistických farieb. Dokážu to vďaka technológiám Radeon FreeSync ™ a IPS, zatiaľ čo ich ZeroFrame konštrukcia ďalej vylepšuje zážitok z hrania hier tým, že maximalizuje viditeľnú plochu obrazovky. Displej sa nachádza na vrchole stojane s tromi hrotmi, z ktorého hranie hier priamo vyžaruje.

Projektor Acer VL7860
Projektor Acer VL7860 zdvihne latku zábavy z domáceho kina vďaka obrazu v laserovej kvalite. Je vybavený inovatívnou laserovou diódou s jasom 3 000 lúmenov a poskytuje 4K UHD (3 840 × 2 160 px) rozlíšenie s 8,3Mpx obrazom. Projektor VL7860 sa môže tiež pochváliť kompaktnou konštrukciou, ktorá umožňuje jednoduché nasadenie do najrôznejších prostredí.

Projektor Acer C200
LED projektor C200 je úžasne kompaktný (110 × 120 × 30 mm) a ľahký (350 g), vďaka čomu je ideálny pre použitie vonku, napríklad počas kempovanie alebo na pláži. Vďaka svojej vstavanej batérii sa môže projektor C200 vydať prakticky kamkoľvek. C200 je tiež užitočným nástrojom pre prácu na cestách, a to najmä ak je potrebná improvizovaná prezentácie.

ACER Red Dot Award 2018 Winner