Samsung 970 EVO, SSD disky, ktoré prekračujú hranice

Preneste sa do výpočtového prostredia novej generácie. Model Samsung 970 EVO prináša prelomovú rýchlosť, najlepšiu spoľahlivosť vo svojej triede a širokú škálu možností menovitého výkonu do 2 TB*. Najnovšia technológia V-NAND, nový ovládač Phoenix a technológia Intelligent TurboWrite zdokonaľujú špičkové hry a grafickú úpravu 4K a 3D.

Ďalšia úroveň rýchlosti SSD

Objavte rozdiel v technológii NVMe. Model 970 EVO transformuje vysokokvalitné hry a zjednodušuje intenzívne grafické pracovné postupy vďaka novému ovládaču Phoenix a technológii Intelligent TurboWrite. Získate tak ohromujúce sekvenčné rýchlosti čítania a zápisu 3 500/2 500 MB/s*, ktoré sú až o 32 % rýchlejšie v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.

Samsung 970 EVO, SSD disky, ktoré prekračujú hranice

Flexibilný dizajn

Prichádza ďalší pokrok v technológii NVMe SSD. Model 970 EVO je vhodný až pre 2 TB, na kompaktný tvarový faktor M.2 (2280), čím výrazne rozširuje menovitý výkon priestoru a šetrí priestor pre ostatné komponenty. Inovatívna technológia spoločnosti Samsung vám umožní urobiť a dosiahnuť viac.

Výnimočná vytrvalosť

Nový štandard udržateľného výkonu. Získajte až 1 200 TBW* s 5-ročnou zárukou, čo je o 50 % viac ako pri predchádzajúcej generácii. Model 970 EVO poskytuje mimoriadnu vytrvalosť napájanú najnovšou technológiou V-NAND a kvalitou Samsung.

Samsung 970 EVO, SSD disk

Spoľahlivosť bez kompromisov

Na nový SSD disk od spoločnosti Samsung sa môžete skutočne spoľahnúť. Pokročilý regulátor a rozdeľovač tepla umožňujú na zariadení 970 EVO vynikajúci odvod tepla. Technológia Dynamic Thermal Guard automaticky monitoruje a optimalizuje prevádzkovú teplotu, vďaka čomu nedochádza k neželanému poklesu výkonu.

 

 

shop-roku-kupujem

Tovar si môžete zakúpiť v predajni ISSO alebo na Kupujem.sk (víťaz 2016 a finalista Shoproku 2017 – Cena Kvality: PC a príslušenstvo)