Držal som v rukách PREDATOR Helios 500 + skvelý predpredaj

PREDATOR HELIOS 500 prichádza….. a vy môžete byť pri tom!

Je vzrušujúci pocit, keď ACER predstavuje 23.mája na konferencii next@acer v NewYorku svoju horúcu hernú novinku – PREDATOR HELIOS 500 a vy máte možnosť si jedno také „herné monštrum“ na druhý deň chytiť do vlastných rúk na školení. A podotýkam, že to nie som hráč! Ale skutočne som mal pocit, že držím v rukách niečo mimoriadne.

Držal som v rukách PREDATOR Helios 500 + skvelý predpredaj

Predator Helios 500 – nová herná vlajková loď

Spojenie „herné monštrum“ sa mi nepáči, skôr by som nový HELIOS 500 pomenoval ako „herná vlajková loď“. A súčasne aj „dokonalý masterštuk“! Aj na vývoji herných notebookov je krásne vidieť, že z ACERu sa stáva svetový technologický leader. Aj keď to znie odvážne, je to reálne tak a nielen v oblasti gamingu, viď celá konferencia.

Notebooky Predator Helios 500 (aj Predator Helios 300 Special Edition) sa môžu pochváliť špičkovými technológiami chladenia a radikálne novým dizajnom, ktorý sa mne osobne viac pozdáva. Mám radšej modrú farbu a jej decentné vkusné použitie lahodí môjmu vkusu. Helios 500 ponúka ozaj sofistikovaný vzhľad s modrým osvetlením a zdobenými akcentami, ktoré sa objavujú na obsidiánovo čiernom tele. A že sú v ACER ozaj odvážni, o tom svedčí úplne prevratná nová farebná bielo zlatá kombinácia, čo je už ozaj farebná revolúcia v hernom svete.

K špeciálnej bielej edícií Heliosu 300 vrátane zladených  doplnkov sa vrátime čoskoro , teraz sa venujme HELIOS 500. Je to najnovší Predator z dielne Aceru a je navrhnutý najmä pre extrémnych hráčov, ktorý požadujú ten najvýkonnejší hardware. Je vybavený najnovšími procesormi Intel 8-mej generácie (najvyššie verzie majú pretaktovateľný procesor Intel Core i9 + ôsmej generácie) a výkonnými grafickými kartami nVidia GeForce GTX 1070 (opäť najvyššie verzie majú pretaktovateľnú grafiku). Mimoriadne rýchle NVMe PCIe SSD, sieťové riešenie Killer DoubleShot Pre a až 64 GB pamäte Vás udržia v akcii za každých okolností. Preto je Helios 500 ideálnym herným notebookom pre graficky náročné AAA tituly a živé streamovanie. Vynikajúca architektúra chladenia zabezpečuje, že nový Predator bude dostatočne chladený aj počas dlhých maratónskych herných párty.

Podrobnejšie informácie o novinke nájdete v skrátenej tlačovej správe tu

HELIOS 500 prichádza na trh v dvoch konfiguráciách, ktoré vám predatorshop ponúka v špeciálnom predpredaji s hernou myškou CESTUS ZADARMO a zvýhodnenou cenou na 3 ročnú zárukou či batoh Akcia platí do vypredania zásob a myška zadarmo je pripravená pre prvých 10 predobjednávok. Prvé kusy očakávame na prelome máj/jún. Poriadne zatraste pokladničkou a môžete ísť na to!

S Heliosom 500 budete vybavený všetkým, čo potrebujete na bojisko.