Predator Príslušenstvo pre lepšie hranie

Herný headset Predator Galea vás umiestni priamo doprostred hry vďaka technológii Acer TrueHarmony ™ 3D Soundscape, zatiaľ čo sa môže nová rada herných myší Predator Cestus pochváliť jedinečnou konštrukciou s dvojitým tlačidlom, ktoré hráčom umožňuje nastaviť si odpor kladený pri kliknutí podľa typu hry, ktorý hrajú.

Predator Galea 500

Slúchadlá Predator Galea 500 vás ponoria do hry a umožnia počuť a ​​nielen vidieť presnú polohu prvkov v hre. Acer TrueHarmony3D Soundscape obnovuje akustický priestor na základe orientácie prehrávača a presviedča mozog, že zvuk pochádza z inverzného smeru. Vďaka membráne meniča z biocelulózy s gumovým obložením poskytuje headset Predator Galea 500 jasné výšky so zreteľnými minimami a rýchlejšiu odozvu pre presnú reprodukciu vokálov stredne vysokých tónov, zatiaľ čo jedinečná akustická dutina pomáha poskytnúť prudké rytmické basy.

Headset Galea 500 je tiež prispôsobiteľný a umožňuje používateľom vybrať si z troch režimov ekvalizéra – Hudba, Film a Šport.

Predator Cestus 500

Nová herná myš Predator Cestus 500 sa môže pochváliť jedinečným dizajnom s dvoma tlačidlami, ktoré umožňujú hráčom upraviť odolnosť voči kliknutiam v závislosti od hry, ktorú sa chystajú hrať. Napríklad pre hry typu FPS, ktoré vyžadujú rezkejšie reakcie, je vhodnejšie ľahší odpor tlačidlá, zatiaľ čo pre jemné manévre v RTS hrách je vhodnejší väčší odpor.

Myš je tiež vybavená RGB osvetlením s 16,8 miliónmi farieb, 8 svetelnými vzormi, 5 nastavovacími profilmi, 8 programovateľnými tlačidlami a pozláteným USB konektorom.

Predator Príslušenstvo pre lepšie hranie