Predator Orion 9000 si dá menší počítač na raňajky, a čo raňajkujete vy?

Práve sa naskladnili neskutočné herné počítače ACER ORION 9000, ktoré prinášajú revolúciu svojím prevedením a ohromujúcim výkonom. Špičkový procesor Intel® Core™ i9 Extreme Edition, 11GB grafické karty GTX1080 TI  a až 64 GB RAM pamäti, to je len zlomok toho, čím sa môžu ORIONy pochváliť.

Predator Orion 9000 si dá menšie počítače na raňajky. Nech už pre tento mamutí stroj plánujete čokoľvek, je pripravený.

Ďalej prinášajú napríklad prepracovanú chladiacu technológiu, skvelý zvuk a ohromia vás úžasným, majestátnym dizajnom.

Predator Orion 9000 si dá menší počítač na raňajky, a čo raňajkujete vy?PREDATOR ORION 9000

Orion 9000 disponuje kvapalinovým chladiacim systémom a technológií IceTunnel 2.0 od spoločnosti Acer. Tento systém je v zásade pokročilé riešenie riadenia prúdenie vzduchu, ktoré chytro oddeľuje systém do niekoľkých tepelných zón, z ktorých má každá samostatný tunel pre odvod tepla. Obrovské kovové okenné panely na prednej a hornej strane umožňujú získať viac chladnejšieho vzduchu pre zníženie teploty kvapalinou chladeného procesora. Až päť ventilátorov – na prednej, hornej a zadnej strane chladí vzduch predovšetkým skrz spodnú časť skrine.

Ďalej je potom časť prúdiaceho vzduchu presmerovaná smerom k zadnej časti základnej dosky tak, aby bola ochladzovaná. Grafické karty disponujú ventilátory, ktoré poháňajú teplo smerom dozadu, zatiaľ čo napájací zdroj je úplne oddelený, tak aby sa zabránilo tepelným kolíziám vnútri skrine.

Desktop je navrhnutý tak, aby čo najviac eliminoval elektromagnetickú interferenciu (EMI) s inými zariadeniami napr. položenými mobilnými telefónmi. K tomu slúžia špeciálne mriežka, ktorá je súčasťou konštrukcie bočného panelu.

Počítač je dostupný hneď v niekoľkých variantoch a svojim budúcim majiteľom bude môcť ponúknuť veľmi jednoduchú výmenu komponentov či ich ďalší upgrade. Bočnice s rukoväťami z uhlíkových vlákien vyberiete bez použitia akéhokoľvek náradia či pomôcok. Vďaka takto unikátne rýchlemu prístupu bude upgrade jednotlivých komponentov záležitosťou na pár minút. Samozrejmosťou je aj ľahký prístup do skrine zhora napr. pre manipuláciu s ventilátormi, skvelý cablemanagement či konektor pre headset dostupný na prednom paneli.