Predator Helios 500 je herné monštrum s možnosťou pretaktovania a 144Hz 4K panelmi

Krátka tlačová správa od ACERu, ktorá vám priblíži ich novú vlajkovú loď, PREDATOR HELIOS 500!

Predator Helios 500 je herné monštrum navrhnuté pre extrémnych hráčov.

Najvyšší model je vybavený  pretaktovateľným procesorom Intel Core i9 + ôsmej generácie a pretaktovateľnou grafikou GeForce® GTX 1070. Pamäť Intel® Optane™1 zrýchľuje čas odozvy a znižuje časy načítanie, zatiaľ čo mimoriadne rýchle NVMe PCIe SSD, sieťové riešenie Killer DoubleShot Pre a až 64 GB pamäte udržiavajú Vašu hernú  akciu v chode. Preto je Helios 500 ideálnym herným notebookom pre graficky náročné AAA tituly a živé streamovanie.

Prvotriedny obraz poskytujú jasné a živé 4K UHD alebo Full HD IPS 17,3 “displeje s obnovovacími frekvenciami až 144Hz pre hranie bez rozmazávania či trhania obrazu. Technológia NVIDIA® G-SYNC® je podporovaná na vstavaných displejoch aj na externých monitoroch, čo umožňuje dosiahnuť mimoriadne plynulý obraz. Pre tých, ktorí hľadajú maximálne vnorenie sa do hier, sú k dispozícii dva porty Thunderbolt ™ 3 a port HDMI 2.0 pre pripojenie až troch externých monitorov súčasne. Dva reproduktory, subwoofer a technológie Acer TrueHarmony ™ a Waves MAXXAudio® poskytujú neuveriteľný zvuk a vďaka Waves Nx ™ aj hyperrealistické 3D audio.

Helios 500 je ideálnym herným notebookom pre graficky náročné AAA tituly a živé streamovanie.

Helios 500 zostáva studený vďaka dvom kovovým ventilátorom AeroBlade ™ 3D od spoločnosti Acer a pätici heatpipe, ktoré rozvádzajú studený vzduch do kľúčových komponentov stroja a súčasne uvoľňujú horúci vzduch. Rýchlosť ventilátorov je možné ovládať a prispôsobiť pomocou aplikácie PredatorSense.

Klávesnica s RGB podsvietením ponúka štyri zóny osvetlenia s podporou až 16,8 milióna farieb. Technológia Anti-ghosting poskytuje nekompromisný kontrolu pre vykonávanie zložitých príkazov a kombinácií, ktoré možno nastaviť na päť samostatných programovateľných kláves.

Aplikácia PredatorSense od Aceru možno využiť pre ovládanie a monitorovanie vitálnych funkcií notebooku z jediného centrálneho grafického rozhrania vrátane pretaktovanie, osvetlenie, klávesových skratiek, teplôt a ovládanie otáčok ventilátorov.

Pozrite aj: “Držal som v rukách PREDATOR Helios 500 + skvelý predpredaj