Počítačové skrine Genesis Irid 300 pre náročných hráčov

 

Genesis Irid 300 je momentálne to najlepšie, čo Genesis ponúka v oblasti herných skríň. Tento model v sebe spája niekoľko kľúčových vlastností ako sú: priestranný interiér, kvalitné spracovanie, funkčnosť a skvelý vzhľad, ktorý je zvýraznený LED podsvietením a predným panelom z tvrdeného skla. Irid 300 je dodávaný v troch farebných variantoch so štyrmi 120mm ventilátormi s podsvietením v červenej, modrej, alebo zelenej farbe.

Ventilátory s podsvietením na dobrý štart

Pohľad na interiér skrine Irid 300, ktorý rozsvecujú štyri vysoko kvalitné ventilátory poteší určite každého počítačového nadšenca. A čo viac, každý z nich obsahuje podsvietenie s 33 LED diódami. Ale to nie je všetko, užívateľ si môže nainštalovať tri dodatočné ventilátory v hornej časti skrine a ešte viac zefektívniť chladenie. V modelu Irid 300 sa tiež nájde miesto aj pre vodné chladenie.

Genesis_Irid_300_red_nowat.png

Presklený predný panel a bočnica

Irid 300 je jedinečný svojim preskleným predným panelom a celou presklenou bočnicou, ktoré sú vyrobené z odolného tvrdeného skla. Presklený predný panel vhodne dopĺňajú 3 ventilátory s podsvietením, ako aj prvok z brúseného hliníka, v ktorom sa nachádzajú 3 USB porty a 2 audio jack porty pre slúchadlá a mikrofón. Vďaka priehľadnej bočnici sa môžete popýšiť svojim nedupaným hardvérom pred známymi.

Genesis_Irid_300_side_nowat.png

Interiér, ktorý pojme aj to najväčšie monštrum

Irid 300 bol navrhnutý tak, aby poskytol užívateľovi voľnosť pri výbere komponentov. Vďaka absencii 5,25″ mechaniky v prednej časti sa do skrine zmestia aj tie najvýkonnejšie komponenty, ako aj vodné chladenie typu All in One. Priestranný interiér skrine umožňuje okrem iného inštaláciu grafickej karty o dĺžke až 415 mm, alebo chladenie procesora s výškou do 163 mm. Vďaka mimoriadne robustnej konštrukcii, budú vaše drahocenné komponenty určite v bezpečí.

Genesis_Irid_300_green_top_nowat.png

Funkčnosť

Irid 300 je navrhnutý tak, aby inštalácia komponentov prebehla jednoducho a bez žiadnych komplikácií. Špeciálne kanály za základnou doskou uľahčujú vedenie kabeláže a pomáhajú udržať poriadok v spleti veľkého množstva káblov. K tomu Irid 300 obsahuje spodný tunel určený pre inštaláciu napájacieho zdroja a troch 3,5″ diskov, ktorý zároveň oddeľuje zdroj od hlavnej komory a zabraňuje tým prúdeniu horúceho vzduchu k ostatným dôležitým komponentom. Ochranu pred prachom poskytujú 2 prachové filtre s magnetickým pripevnením, ktoré sa dajú jednoducho odstrániť a vyčistiť.

Regulátor otáčok ventilátorov

Po pravej strane predného panelu, výrobca zakomponoval regulátor otáčok ventilátorov, ktorý umožňuje nastavenie otáčok v troch režimoch: 0 %, 50 %, 100 % , čím si užívateľ môže vybrať medzi efektívnym odvodom tepla pri maximálnej záťaži, alebo tichým chodom ventilátorov pri menšej záťaži.

Počítačové skrine Genesis Irid 300 pre náročných hráčov

Vlastnosti

• Midi Tower pre ATX, mATX (Micro ATX), mITX (Mini ITX)
• 467 × 212 × 466 mm
• podporuje chladiče CPU o výške do 163 mm a grafické karty s max. dĺžkou 415 mm
• kompatibilná s vodným chladením do 360 mm
• jednoduché vedenie kabeláže
• 2 odnímateľné prachové filtre
• priehľadná bočnica
• bočnica a predný panel z tvrdeného skla
• 4 ventilátory s LED podsvietením v balení
• regulátor otáčok ventilátorov
• priestranný interiér
• robustná konštrukcia

 

Genesis_Irid_300

Počítačové skrine Genesis Irid 300 pre náročných hráčov

Radi vám poskladáme napríklad aj do týchto skriniek špeciálnu hernú konfigurácia PC ISSO podľa vášho výberu!