Acer sľub spoľahlivosti – peniaze naspät a oprava zdarma, pokiaľ sa pokazí

V Aceri svojim produktom veria, a preto ponúkajú zákazníkom s IČO na celý profesionálny sortiment sľub spoľahlivosti  Acer Reliability Promise.

Pokiaľ sa zariadenie pokazí v prvom roku užívania, zadarmo ho opravia a zákazníkovi vrátia 100 % nadobúdacej ceny zariadenia.

Program sa vzťahuje na profesionálne produkty zakúpené do 31. decembra 2018. Podmienkou je registrácia zariadenia do 30 dní od zakúpenia.Acer sľub spoľahlivosti

V prípade, že sa produkt pokazí v provom roku od nákupu a v rámci záruky bude opravený či vymenený, môže zákazník požadovať vrátenia 100 % ceny.

Akcia je k dispozícii iba pre koncových užívateľov, ktorí sú právnickými alebo fyzickými osobami registrovanými v režime DPH, ktorí si zakúpia produkt Acer pre účely obchodu, podnikania, alebo pre vykonávanie povolania, tzn. nie pre bežného spotrebiteľa.

Podrobné zmluvné podmienky akcie sú tu.

Produkty na ktoré sa vťahuje akcia Acer Reliability Promise

Nenechajte si ujsť cennú príležitosť na ochranu svojich investícií nákupom profesionálneho produktu od spoločnosti Acer. Zaregistrujte svoje zariadenie a budete zaradení do programu Acer Acer Reliability Promise.

Nakúpte Acer produkt
Zakúpte produkt spoločnosti Acer, ktorý spĺňa podmienky tejto ponuky. Ak chcete zobraziť zoznam kvalifikovaných produktov, kliknite sem.

Zaregistrujte svoj nákup
Pre registráciu zakúpeného produktu navštívte webové stránky, kliknite na “Registrácia a do 30 dní od kúpy zadajte požadované informácie. Deň nákupu uvedený na vašej faktúre alebo účtenke sa počíta ako prvý deň kúpy.

Zadajte svoju žiadosť
Ak by sa v čase do 1 roka od kúpy u vášho zariadenia prejavila technická porucha, stačí zavolať na naše špeciálne číslo +421 2 3333 1027 pre jej nahlásenie a potom postupovať podľa pokynov online, ktoré vás procesom reklamácie vykonajú. JEDNODUCHÉ!