Originálne príslušenstvo na ROGshope v akciových cenách

Výpredaj maskáčového herného headsetu ECHELON Forest. K headsetu dostanete od nás aj kvalitnú hernú podložku Asus Echelon Gaming Pad v hodnote 17,90€ úplne zadarmo!

Herné slúchadlá inšpirované vojenským maskovacím vzorom

Rad Echelon evokuje vzrušenie zo strieľačiek z pohľadu prvej osoby a je charakteristický typickým armádnym maskovacím vzorom, ktorý dokonale ladí k herným zbraniam a uniformám. Okrem hrania sa navyše skvele hodí aj na každodenné použitie! Pripojte slúchadlá Echelon k stolovému počítaču, notebooku, konzole PlayStation® 4, smartfónu alebo tabletu a užívajte si vynikajúci zvuk plný fantastických detailov a hlbokých basov bez ohľadu na to, čo práve počúvate

ASUS ROG Claymore Cherry MX Red (US)

Výpredaj rozbaleného vystaveného nepoužívaného kusu klávesnice ASUS ROG Claymore Cherry MX Red v agresívnej cene s plnou zárukou! Aj k tejto klávesnici získate darček, podložku Asus Echelon Pad Gaming v hodnote 17,90€ úplne zadamo!

ASUS ROG Claymore Cherry MX Red (US)

Klávesnica ponúka možnosť individuálneho podsvietenia každej klávesy vďaka technológii Aura Sync RGB LED, umožňujúci neobmedzené prispôsobenie. Programovateľné klávesové skratky umožňujúce rýchly záznam makier.

Technológia Anti-ghosting s funkciou N-Key Rollover umožňuje súčasné stlačenie neobmedzeného množstva kláves! V kombinácii s hernou základovou doskou ASUS ROG možnosť klávesových skratiek pre ovládanie rychlosti chladiča, pretaktovanie a zmeny farebných efektov.

Myš ASUS Cerberus Arctic Gaming

Ochlaďte svoju dlaň s hráčskou myšou v prevedení ARCTIC za výbornú cenu! Optická herná myš vhodná pre pravákov aj ľavákov so štvorstupňovým prepínačom DPI a praktickou LED kontrolkou!

Myš ASUS Cerberus Arctic Gaming

 

Prepínač DPI umožňuje okamžité prepínanie medzi štyrmi prispôsobiteľnými úrovňami citlivosti. Budete si tak sami môcť sami zvoliť vyhovujúcu mieru rýchlosti pre štandardné herné situácie a pre dokonalú presnosť v okamihoch, kedy ju potrebujete najviac, napríklad keď chcete niekoho zamerať zo zálohy. Vďaka praktickej LED farebnej kontrolke stačí jediný pohľad a hneď zistíte aktuálne nastavenia DPI.

Myš Cerberus Gaming Mouse je vybavená vylepšenými gumovými bočnými držadlami, ktoré sa nezahrievajú a v spotenej ruke menej kĺžu, takže sa myš bude skvele držať aj počas intenzívnej hernej akcie.