Zažeňte “strašiaka” GDPR s novým USB kľúčom alebo externým HDD

Od 25.mája 2018 tu máme nové európske nariadenie s pracovným označením GDPR a rovnako ako všetci sa musíme popasovať s ochranou osobných údajov v širšom spektre ako to bolo doteraz. Aby ste predišli bezpečnostným incidentom spojeným so stratou dát, ponúkame vám overené riešenia z našej ponuky, ktoré dokážu vaše dáta uchovať bezpečne v zašifrovanej forme.

Ochrana dát USB kľúčom Kingston

Pokiaľ nepotrebujete bezpečne uložiť veľký objem dát, možnosťou je obľúbený USB kľúč od firmy Kingston v štýlovom dizajne s odolným kovovým krytom a hlavne šifrovaním a uzamykaním na heslo, konkrétne model Kingston DataTraveler ® Locker + G3 vo vyhotoveniach 8GB až 64 GB. Toto zariadenie dokáže zabezpečiť citlivé dáta šifrovacím hardvérom a zároveň heslom, funguje pritom pôsobivou rýchlosťou USB 3.0

Ochrana dát pomocou USB Kingston a HDD Western Digital

Nastavenie je veľmi jednoduché a môžete ho začať okamžite používať bez nutnosti čokoľvek inštalovať. Je kompatibilné so systémami Windows a Mac. Jeho spoľahlivosť je veľmi vysoká a v prípade, že by došlo aj k strate, nemusíte mať žiadne obavy – zariadenie sa automaticky uzamkne po 10-tich neplatných prihláseniach, takže Vaše pôvodné dáta zostanú v bezpečí a vám stačí nahlásiť bezpečnostný incident.

Externý HDD Western Digital My Passport

V prípade, že potrebujete zálohovať a dokonale ochrániť väčší objem dát, je pre Vás ideálne nasledujúce riešenie WD My passport od spoločnosti Western Digital (WD). Táto séria prichádza s výrazne pozmeneným dizajnom v 6-tich farbách. Jedná sa o externé 2,5“ disky s USB 3.0 rozhraním so vstavaným 256 bitovým hardvérovým ​​šifrovaním AES so softvérom WD Security, ktorý pomáha udržať váš obsah v súkromí a bezpečí.

Externý HDD Western Digital My Passport

Okrem utility na zálohovanie (WD Backup) tu máte možnosť nastaviť automatické odomykanie na vami určených počítačoch. Zálohovací program zálohuje aj dáta z cloudovej služby Dropbox. V ponuke sú aj samostatné disky s možnosťou pripojenia k zariadeniam Apple. Vyberať si môžete z kapacít 1TB až 4TB .

Spravte už dnes prvý krok k ochrane vašich dát a predídete prípadným nepríjemnostiam.

Tovar si môžete zakúpiť v predajni ISSO alebo na Kupujem.sk (finalista Shoproku 2017 – Cena Kvality: PC a príslušenstvo)