Nový Eset Smart Security a NOD32 určených pre domácnosti

Po takmer roku je firma ESET opäť pripravená potvrdiť svoju pozíciu lídra v digitálnej bezpečnosti a vydáva novú verziu svojich vlajkových produktov Eset Smart Security a NOD32 určených pre domácnosti, konkrétne verziu 9. Nové verzie so sebou opäť prinášajú novinky, ktoré posunú hranice bezpečnosti o kus ďalej.

eset banner 1

Mimochodom, viete o tom, že aj online platba cez notebook či počítač sa dá ochrániť pred zneužitím? Nová verzia ESET Smart Security Vám ponúka možnosť realizovať online platby úplne v bezpečí – jeho nová verzia obsahuje špeciálny zabezpečený prehliadač, cez ktorý môžete online platiť bezpečne. Automaticky vás chráni na stránkach online bankovníctva a zvyšuje vašu online bezpečnosť. Zároveň šifruje komunikáciu medzi klávesnicou a prehliadačom, čím zvyšuje bezpečnosť transakcií. Chráni vás pred keyloggermi.

To je len jedna z noviniek nových produktov ESET, ktoré boli ohlásené práve včera, 29.9.2015 a vy ich môžete získať aktualizáciou Vašich starších produktov, resp. zakúpením nových produktov so zľavou až 50%.

O zakúpení produktov sa môžete informovať telefonicky, mailom či osobne na predajni. Klienti, ktorí u nás predĺžia existujúce licencie dostanú okrem nových verzií produktov aj vernostnú zľavu.

CENNÍK

Pre kompletný cenník kliknite tu.