Jedinečná myš ROCCAT Nyth

Ešte nikto nevyrobil myš s tvarom a tlačidlami presne podľa vašich predstáv? Potrebujete flexibilnú myš ktorá sa vie prispôsobiť pri zmene herného štýlu? Potom je tu presne pre vás ROCCAT Nyth. Vďaka jedinečnej prispôsobivosti si na nej zostavíte tlačidlá presne podľa vašich požiadaviek a potrieb.

Jedinečná myš ROCCAT Nyth

 

Maximálne flexibilná

Po vybalení z krabice môžete na Nyth vytvoriť celkom 18 369 rôznych konfigurácií. K tomu vám poslúži 12 kvalitne spracovaných tlačidiel. Vyskúšajte si vlastné nastavenia na špeciálnej webovej stránke a zostavte si myš ešte pred tým, než si ju zakúpite.

Ľahko vymeniteľné postranné gripy

Všetkých hráčov spája jedna vec – láska k hraniu. Každý je však unikátny, na čo bolo myslené aj pri návrhu myši ROCCAT Nyth. Máte radšej pevné zovretie alebo preferujete akčnejší štýl s väčšou voľnosťou? Postranný grip jednoducho vymeníte za pár sekúnd.

Jedinečná myš ROCCAT Nyth

Neuveriteľné možnosti

Funkcia EASY-SHIFT [+] umožňuje priradiť sekundárnu funkciu každému z 18 tlačidiel. Stačí len držať špeciálne tlačidlo a vaša myš sa bude správať tak, ako v danej situácii práve potrebujete. S predchádzajúcimi vychytávkami sa tak dostávame na neuveriteľných 1024 kombinácií. A to je už poriadne číslo!

Jedinečná myš ROCCAT Nyth

Podpora 3D tlače

Pripadá vám 1024  stále málo? Žiadny problém. S podporou 3D tlače si môžete vyrobiť tlačidlá podľa vlastného návrhu a myš ROCCAT Nyth tak bude úplne jedinečná a šitá na mieru len a len vám.

Jedinečná myš ROCCAT Nyth