Horúce letné novinky v podobe ACER NITRO 5 s i5kou a grafikou 1060kou

K horúcemu letu patria aj horúce novinky, tento krát v podobe ACER NITRO 5 s i5kou a grafikou 1060kou. Tesne nad tisícku môžete získať veľmi zaujímavý nový model ACER NITRO 5 aj s bonusmi zadarmo!

Horúce letné novinky v podobe ACER NITRO 5 s i5kou a grafikou 1060kou

Zdanlivo „nezaujímavá“ konfigurácia s i5kou prináša vynikajúci pomer cena výkon, lebo sa uplatňuje naša dlhodobá skúsenosť, že radšej „slabší“ procesor a výkonnejšia grafika ako naopak. Ale samozrejme všetko závisí od očakávaného reálneho používania a stavu vašej peňaženky. A prosím nepodceňovať ani tento procesor Intel i5-8300H, je to už štvorjadro a pri jeho cene dosiahol krásny výsledok v CPU BENCHMARK

Pri nízkych cenách SSD diskov je diskutabilným použitie Intel Optane (info o tejto starej novinke od Intelu nájdete na našom blogu tu!)

My v predatorshop.sk odporúčame radšej využiť rovno pred kúpou notebooku osadenie bežného SSD disku v kapacitách 120 resp. 240 GB, vzhľadom na ich aktuálne zníženie cien. Ale je možné, že väčšine používateľov bude stačiť aj tých 16GB Intel Optane. Prípadne treba nekompromisne vybrať Nitro 5 s i7kou a ešte rýchlejším PCIe SSD diskom 256GB,osadeným rovno od výroby, to všetko podporené rovno 16GB RAM. Samozrejme to už bude väčší vietor vo vašej pokladničke.

Predatorshop.sk | Acer Predator nielen pre hráčov