Externý disk ZADARMO k veľkokapacitnej tlačiarni EPSON L386

K veľkokapacitnej tlačiarni EPSON L386 získate teraz 500GB prenosný usb disk ZADARMO! Navyše po registrácii získate 3 ročnú záruku! Výrobca vám rovno pribalí dve čierne náplne naviac, takže pokojne môžete tlačiť 2 ROKY ZADARMO!

Externý disk ZADARMO k EPSON L386

EPSON L386

Multifunkcia EPSON L386 je ideálno voľbou pre malé a domáce kancelárie požadujúce kvalitnú tlač, skenovanie a kopírovanie s mimoriadne nízkymi nákladmi a podporu siete Wi-Fi. Samozrejmosťou je aj klasické USB pripojenie. Ide o model ktorý je vybavený veľkokapacitnými atramentovými nádržkami, takže SKUTOČNE budete tlačiť VEĽMI HOSPODÁRNE. Technológia Micro Piezo a rýchlosti tlače až 10 str./min. Vám umožnia dosiahnutie veľmi kvalitných výsledkov. Multifunkčná tlačiareň EPSON L386 s atramentovým tankovým systémom ponúka spoľahlivú farebnú tlač, kopírovanie a skenovanie a extrémne nízku prevádzku. Veríme, že s EPSON L386 budete mimoriadne spokojní až nadšení! 

Dajte zbohom atramentovým kazetám – atrament na dva roky

Z atramentov v balení môžete vytlačiť až 13 000 čiernobielych a 6 500 farebných strán3. Dodáva sa s úplnou súpravou atramentov a dvomi dodatočnými náplňami čierneho atramentu, takže máte všetko, aby ste mohli hneď po rozbalení začať. S týmto systémom znížite svoje náklady a budete tlačiť oveľa dlhšie pred ďalšou výmenou atramentu.

Zlepšite svoju produktivitu

Nastavenie je bezproblémové a používanie jednoduché, takže sa môžete sústrediť na ostatné dôležité úlohy. Vďaka pripojiteľnosti Wi-Fi a funkcii Epson Connect4 je tlač zo smartfónov a tabletov jednoduchá, čo uľahčuje každodenné používanie. Tlačiareň je tiež rýchla. Pýši sa rýchlosťou 10 str./min a funkciou viacerých kópií, ktorá umožňuje vytvoriť až 20 kópií na jeden raz. Keď bude potrebné doplniť atrament, vďaka technológii rýchleho dopĺňania to vykonáte ľahko a rýchlo. Originálne atramentové náplne Epson s jasným označením a nekvapkajúcimi dýzami uľahčujú dopĺňanie atramentových zásobníkov. Navyše si môžete užívať skener s rozlíšením 1 200 dpi a funkciu tlače fotografií bez okrajov.

Externý disk ZADARMO k EPSON L386

Verte kvalite značky Epson

Vďaka originálnym atramentom Epson a účelovo navrhnutým atramentovým zásobníkom plne integrovaným do tlačiarne sa môžete spoľahnúť na farebnú tlač bez neporiadku či ťažkostí často súvisiacich s neoriginálnym dopĺňaním a systémami atramentových zásobníkov iných spoločností. Pre vašu väčšiu spokojnosť sa tlačiareň L386 dodáva so zárukou výrobcu na jeden rok alebo 30 000 strán.