Exkluzívne kancelárske PC zostavy za bezkonkurenčné ceny

Ponúkame vám exkluzívne kancelárske zostavy so zárukou 3 roky za bezkonkurenčné ceny!

V rámci siete COMFOR (medzi ktoré je zaradená aj naša predajňa ISSO s.r.o.) kúpite exkluzívne kancelárske PC zostavy za bezkonkurenčné ceny. Vývoj a výroba všetkých počítačov sú certifikované na systém kvality podľa STN EN ISO 9001 a ISO 14001. Všetky zostavy sú so zárukou 3 roky.

Comfor Office SSD12 SK

Vzhľadom na to, že zabezpečujeme aj samotný servis, vieme tieto PC zostavy doplniť (rozšíriť) o ďalšie komponenty (zvýšenie RAM, rozšírenie HDD a pod.) bez straty záruky. Zároveň v prípade záručného servisu zabezpečíme diagnostiku zariadenia a výmenu poškodeného komponentu v krátkom čase (obyčajne je to max 48 hod. v rámci prac. dní) a vy tak môžete váš nový počítač využívať naďalej naplno.

Počítače Comfor Office

Inštalačný balíček READY TO GO!

Služba Ready to Go ponúka kompletné doinštalovanie notebooku alebo desktopu + otestovanie funkčnosti pred odoslaním, takže keď si otvoríte vášho nového miláčika, môžete ho začať rovno používať. Na výber máte medzi inštaláciou samotného operačného systému alebo operačného systému spolu s užitočnými aplikáciami Libre Office a VLC multimedia player spolu s antivírovými riešeniami od spoločnosti AVAST alebo ESET. Pri inštaláciách taktiež odstraňujeme aj nepotrebný software (balast), aby systém zbytočne nezaťažovali a mali ste k dispozícii vždy maximálny výkon. Viac informácií