Computex 2017, nové produkty ASUS ROG odhalené!

ASUS Republic of Gamers (ROG) predstavil na výstave Computex 2017 najnovšie portfólio herných inovácií, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre hráčov.

Predseda spoločnosti ASUS, Jonney Shih, zdôraznil pozíciu značky ROG ako jednotky medzi hernými značkami na celom svete: „Som veľmi pyšný, že môžem byť svedkom toho, ako je ROG a jeho oddanie sa špičkovému dizajnu a inžinierstvu už viac ako dekádu uznávané a oslavované hernou komunitou po celom svete.”

Po prvýkrát bol oficiálne predstavený dlho očakávaný ROG Zephyrus. Je to najtenší herný notebook na svete s procesorom 7. generácie Intel® Core i7™ (Kaby Lake) a najnovšou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1080. Zephyrus je vybavený operačným systémom Windows 10 Creators Update s úplne novým Herným režimom a službou Mixer pre streamovanie hrania.

Ďalšími predstavenými produktmi sú ROG Strix SCAR Edition, úplne nový herný notebook, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre hráčov FPS titulov. Obsahuje procesor Intel Core i7, grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 10 Series a ultrarýchly displej s frekvenciou 120Hz a 5ms odozvou. ROG Strix Hero Edition je herný notebook, určený pre hráčov MOBA titulov. Poháňa ho procesor Intel Core i7, grafická karta NVIDIA GeForce GTX 10 Series a 120Hz displej so širokými pozorovacími uhlami a verným zobrazením farieb.

Prvýkrát bola prezentovaná aj základná doska Rampage VI Extreme pre platformu X299. Ponúka tekuté chladenie a ďalšiu úroveň možností prispôsobenia. ROG Rampage VI Apex je základná doska pre platformu X299 s dôrazom pre maximálne pretaktovanie a sub-zero chladenie. ROG Swift PG35VQ je 35-palcový zakrivený HDR monitor s rozlíšením 3440×1440, 200 Hz obnovovacou frekvenciou a technológiou NVIDIA G-SYNC™. ROG Strix Fusion je prvý herný headset na svete s exkluzívnou technológiou pre synchronizáciu svetelných efektov naprieč viacerými slúchadlami a ovládaním pomocou mobilnej aplikácie.

Najnovšie herné notebooky ROG sú precízne navrhnuté, aby uspokojili dve skupiny hráčov – tých, ktorí vyžadujú najvyšší výkon pre hranie najnovších AAA titulov a aj tých, ktorí vyžadujú špecifický výkon a špecifické doplnkové funkcie, aby uspeli v internetových eSports súbojoch.

ROG oficiálne spustil aj beta program vývojárskych nástrojov ASUS Aura SDK, ktorý umožňuje vývojárom využiť potenciál farebného osvetlenia ASUS Aura a zariadení s touto technológiou.

ROG Strix: Herné notebooky a stolné počítače pre všetky typy elektronického športu

Nové herné notebooky a stolné počítače ROG Strix Series sú špeciálne navrhnuté, aby spĺňali požiadavky hráčov elektronických športov. Ponúkajú perfektnú kombináciu hardvéru a softvéru a hráčom dávajú všetky nástroje, ktoré potrebujú na víťazstvo.

ROG Strix GL702VI

ROG Strix GL702VI

ROG Strix GL702VI je prémiový herný notebook, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete k víťazstvu. Vo výbave má grafickú kartu NVIDIA GeForce 1080 GTX, operačný systém Windows 10 Pro, procesor Intel Core i7 a špičkový 120Hz G-SYNC panel.

ROG Strix GL503 a Strix GL703

ROG Strix GL503 a Strix GL703

ROG Strix GL503 a Strix GL703 predstavujú základný nástroj pre všetkých hráčov. Vo výbave majú najnovší procesor Intel Core i7 a grafickú kartu radu NVIDIA GeForce GTX 10 Series. GL503 ponúka 15,6-palcový displej a Strix GL703 má 17,3-palcovú obrazovku.

ROG Strix Hero Edition

ROG Strix Hero Edition

ROG Strix Hero Edition je navrhnutý pre hráčov hier typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), aby im ponúkol kompetitívnu výhodu v hrách ako League of Legends®, Dota® 2 či SMITE™. Strix Hero Edition je vybavený procesorom Intel® Core™ i7, grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 10 Series a najmä 120Hz displejom so širokými pozorovacími uhlami a verným zobrazením farieb.

ROG Strix SCAR Edition

ROG Strix SCAR Edition

ROG Strix SCAR Edition je exkluzívne vyrobený pre hráčov FPS titulov ako Counter-Strike®, Overwatch® alebo Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege. Obsahuje procesor Intel Core i7, grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 10 Series a ultrarýchly displej s frekvenciou 120Hz a 5ms odozvou.

ROG Strix GD30

ROG Strix GD30 je výkonný herný desktop so štýlovým čierno-bielym dizajnom a vymeniteľným predným panelom, vďaka ktorému si hráči môžu prispôsobiť počítač podľa svojich predstáv. Vo výbave má najnovší procesor Intel Core i7, grafickú kartu GeForce GTX 1080Ti a modul pre rýchlu výmenu 2,5-palcových SSD diskov.

 

ROGshop.sk | Republic of Gamers