Belkin SongStream, počúvajte svoju hudbu bezdrôtovo

Ak máte starší audio systém, ktorý neumožňuje bezdrôtový prenos hudby, tak zariadenie Belkin SongStream predstavuje pre vás výborný doplnok vďaka ktorému budete môcť počúvať svoju hudbu bezdrôtovo pomocou rozhrania Bluetooth na svojom domácom kine, alebo samostatných reproduktoroch.

BALENIE
Po rozbalení krabice sa na vás okrem samostaného prijímača usmieva ešte napájací kábel a dvojica audio káblov. Jeden z nich je ukončený stereo 3,5mm konektorom (jack) a druhý je ukončený konektormi RCA (cinch), takže pripojenie k rôznym zariadeniam nebude problém.

Belkin SoundStream

PRIPOJENIE a POUŽÍVANIE
S pripojením prijímaču som nemal najmenšie problémy. Len ho jednoducho pripojíte do siete a potom už len pripojíte svoje zariadenie na ktorom hudbu chcete počúvať. Bezproblémovo sa mi hneď spojil s notebookom, ale aj mobilným telefónom a mohol som počúvať svoje obľúbené skladby po pár minútach od otvorenia krabice. Kvalita zvuku je dostačujúca, ale aj na menej kvalitných reproduktoroch je počuteľný rozdiel medzi zvukom prenášaným cez Bluetooth a zvukom prenášaným cez kábel. Dosah zariadenia je asi 10m a dokáže si zapamätať až 6 zariadení a to si myslím, že by mohlo stačiť pre väčšinu domácností.

Belkin SoundStream 2

Verdikt
Ako som hneď na začiatku vravel, pokiaľ váš audio systém nepodporuje bezdrôtový prenos hudby, tak tento Belkin Song Streamer je super vecička. Funguje úplne bezproblémovo (nie vždy sa to dá povedať o Bluetooth zariadeniach) a spríjemní počúvanie hudby.

Aktuálnu cenu zariadenia Belking SongStream nájdete na našej ISSO stránke.