ASUS ZenDrive U9M extrémne tenká externá DVD zapisovačka s USB A/C

Nové externé mechaniky od ASUS v troch farebných prevedeniach (čierna, strieborná, zlatá) prinášajú nové možnosti pre zákazníkov, nakoľko ASUS SDRW-08U9M-U sú prvé mechaniky na trhu s USB Type-C pripojením a káblom, ktoré sú vhodné pre najnovšie ultrabooky, 2v1 a Macbooky, ktoré už majú iba USB Type-C konektor.

Ultra tenký a ideálny pre ZenBook

ASUS ZenDrive U9M je extrémne tenký externý DVD zapisovač, ktorý podporuje konektory USB typu A aj typu A, vrátane dvoch káblov na prenos dát, vrátane PC a Mac. Jeho sofistikovaný dizajn, inšpirovaný Zenovou filozofiou so sústredenými kruhmi, je symbolom technologickej estetiky.

ASUS ZenDrive U9M

Štýlový dizajn inšpirovaný Zenovou filozofiou

ASUS ZenDrive U9M vyniká svojou minimalistickou ultratenkou konštrukciou s profilom iba 13 mm. Existujú samozrejme sústredené kruhy inšpirované Zenovou filozofiou, s ktorými ZenDrive dodáva sofistikovanú estetiku akémukoľvek počítačovému systému. Jednoduchý dizajn tohto zariadenia ho robí dokonalým spoločníkom pre tenké a ľahké notebooky.

Štýlový dizajn inšpirovaný Zenovou filozofiou

Kompatibilita s dvoma rozhraniami

ASUS ZenDrive U9M je vybavený dvoma káblami typu USB typu C a typu A, ktoré podporujú rad notebookov vrátane počítača PC a Mac. Reverzibilné zariadenie typu C pre jednoduché pripojenie umožňuje ultra rýchly prenos dát z kompatibilných zariadení.

Štýlový dizajn inšpirovaný Zenovou filozofiou

Uchovajte vzácne spomienky až 1000 rokov

ASUS ZenDrive U9M podporuje archivačné riešenia ukladania dát M-DISC, ktoré pomáhajú používateľom chrániť najcennejšie digitálne pamäte – napríklad rodinné fotografie a domáce videá. V porovnaní s pevnými diskami, jednotkami flash a ďalšími nahrávateľnými médiami, ktoré majú životnosť približne 8 rokov, technológia M-DISC napaľuje údaje do patentovanej, robustnej, odolnej a odolnej vrstvy, ktorá vám umožňuje zachrániť celoživotné spomienky a dôležité dáta po 1 000 rokov alebo viac.

ASUS ZenDrive U9M

Najsilnejšie riešenie zálohovania

ASUS ZenDrive U9M poskytuje kompletné a ľahko použiteľné zálohovacie riešenie. Intuitívny softvér s názvom CyberLink Power2Go 8 a PowerBackup zjednodušuje proces napaľovania diskov a ponúka voliteľnú funkciu šifrovania na ochranu vašich súkromných súborov. Poskytuje tiež automatické archivovanie zálohovaných dát. K dispozícii je aj bezdrôtová záloha zo zariadení Android do počítača pomocou programu Nero BackItUp. Spoločne tieto výkonné funkcie chránia vaše informácie a minimalizujú riziko straty dát, takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás skutočne dôležité.

ASUS ZenDrive U9M