ASUS ZenBook S je elegantný a ultraprenosný 13,3-palcový notebook

ASUS ZenBook S (UX391) je prémiový 13,3-palcový ultraprenosný notebook so systémom Windows 10, vysokým výkonom a konektivitou bez kompromisov. Takisto spĺňa vojenské štandardy MIL-STD-810G pre odolnosť. Notebook má hrúbku iba 12,9 mm a hmotnosť len 1 kg!

ASUS ZenBook S je elegantný a ultraprenosný 13,3-palcový notebook

Víťaz ocenení Computex 2018 Best Choice of the Year, Best Choice Golden a d&i award

ASUS ZenBook S je elegantný a ultraprenosný 13,3-palcový notebook

ASUS ZenBook S (UX391)

Inovatívny pánt ErgoLift automaticky zdvíha klávesnicu o 5.5° pre pohodlné písanie a lepšie chladenie a notebook poháňa procesor Intel® Core™ 8. generácie a rýchle PCIe® x4 SSD úložisko. ZenBook S má vo výbave aj 4K UHD NanoEdge dotykový displej a výdrž batérie až 13,5 hodiny.

Pre maximálny výkon je potrebné čo najrýchlejšie odstrániť teplo. ZenBook S používa vylepšený chladiaci systém, ktorý obsahuje najmodernejšie komponenty.Celý nový dizajn ventilátora s vylepšeným prúdením vzduchu jemne odvádza teplý vzduch z vnútorného priestoru skrytými otvormi v závese, aby sa dosiahlo efektívne, pokojné tiché chladenie aj pri plnom zaťažení.

Keď ste na cestách, je nevyhnutné pripojenie bez kompromisov. ZenBook S prináša maximálnu rýchlosť Thunderbolt ™ 3 na dvoch z troch portov USB-C ™ a všetky tri porty podporujú rýchle nabíjanie, prenos údajov a pripojenie k displejom. A pre pripojenie na pracovnú plochu, jednoducho pripojte praktický ASUS Mini Dock.

Aby dosiahol ZenBook S neprekonateľné zvukové schopnosti, tím ASUS Golden Ear spolupracoval so zvukovými odborníkmi Harman Kardon na produkcii ďalšej generácie zvukových technológií ASUS SonicMaster Premium. Výsledky sú úžasné. ZenBook S má dva vysokokvalitné stereo reproduktory a priestorové zvukové efekty, ktoré vás obklopujú zvukom v kine. Špeciálny inteligentný zosilňovač zaisťuje maximálny objem s minimálnym skreslením pre silný a čistý zvuk. Akonáhle to vyskúšate, myslíme si, že budete súhlasiť s tým, že ZenBook S prináša najkrajší zvuk, aký ste kedy počuli na ultraprenosnom prenosnom počítači.

Elegantná sofistikovanosť sa dotkne vášho srdca a zvýši vašu prestíž, bez ohľadu na to, kde ju používate. Jeho bezproblémová prenositeľnosť, výkonný výkon a bezkonkurenčná konektivita vám umožňujú robiť veci bez rozruchu, bez drámy. 

Inovatívny dizajn obsahujúci jedinečný ErgoLift vám umožňuje pracovať v maximálnom komforte. ZenBook S: to je prenosný počítač, ktorý si zaslúžite.

ASUS ZenBook S je elegantný a ultraprenosný 13,3-palcový notebook

Asus Zenbook S pôjde do predaja už budúci týždeň, a to vo farbách Burgundy Red a Deep Dive Blue. Cena bude začínať na 1199$

Stránka produktu: www.asus.com/Laptops/ASUS-ZenBook-S-UX391UA