Acer predstavuje BFGD herný monitor

Vďaka svojej iniciatíve Big Format Gaming Display (BFGD) spoločnosť Nvidia predstavuje možnosť ktorá presunie zážitky z Vášho herného počítače do obývacej izby – alebo tam, kde si chce svoju hru naplno užiť vďaka 65 palcovému monitoru.

Rovnako ako ostatné BFGD ktoré sa dostanú na trh niekedy neskôr v tomto roku, Predator predstavil BFGD. Je to 65 “monitor s rozlíšením 4K.

Ovládanie zábavných funkcií a chytré domácnosti pomocou NVIDIA SHIELD

Využíva technológiu NVIDIA G-SYNC s variabilnou obnovovacou frekvenciou, ktorá poskytuje mimoriadne plynulé hranie bez trhania a otváranie obrazu, rovnako ako extrémne nízku latenciu pri rozlíšení 4K a obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Plné pole priameho podsvietenia prináša špičkový jas až 1 000 nitov a lokálne stmievanie poskytuje vyšší kontrast, hlbšie úrovne čiernej a svetlejšie úrovne bielej farby.

 

Ak Vás nadchla novinka od predatoru a rozmýšľate nad kúpou kvalitného herného monitoru máme skvelé iné modely v predaji priamo na webe.

Bohužiaľ, tento obrovský monitor nebudeme mať v predaji ani na odskúšanie u nás osobne v Prievidzi takže novinky a recenzie si budeme musieť aj my potrieť jedine z webu.

Predatorshop.sk  / Acer Predator nielen pre hráčov