Acer predstavil tenký ale výkonný herný notebook Predator Triton 700 bez kompromisov

Štíhly minimalistický design so správnou rovnováhou medzi veľkosťou, výkonom a funkciami. Hliníkové telo notebooku Predator Triton 700 ukrýva 15,6″ Full HD IPS displej a špičkové technológie, ktoré zaisťujú, že sa jedná o tenký ale napriek tomu výkonný herný notebook bez kompromisov.

výkonný herní notebook Predator Triton 700

Dvojica ventilátorov Acer AeroBlade™ 3D poskytuje pokročilý odvod tepla a umožňuje tým ultratenké prevedenie notebooku. Žiadané herné technológie a funkcie, akými sú výkonné procesory Intel® Core™ siedmej generácie, najnovšia grafika NVIDIA® GeForce® GTX 10, rýchle NVMe PCIe SSD a bleskové rozhranie Intel Thunderbolt 3. Aby bol Triton 700 kompletný, je taktiež vybavený mechanickou klávesnicou, softwarom PredatorSense a nechýba podpora NVIDIA G-SYNC™.

výkonný herní notebook Predator Triton 700

Má hrúbku iba 18,9 mm, váži 2,6 kg a jeho hliníkové telo ukrýva 15,6 „Full HD IPS displej spoločne s prvotriednymi počítačovými technológiami, vďaka ktorým sa podarilo dosiahnuť správnu rovnováhu medzi veľkosťou notebooku a jeho výkonom, bez kompromisov v zahrievania, vlastnostiach alebo tuhosti konštrukcie.
 
Ultratenký herný notebook Predator Triton zaujme svojím čiernym šasi s minimalistickým dizajnom s rovnými obrysmi a uhlovými prednými rohmi. Veľký sklenený plát zo skla CORNING® Gorilla® Glass umiestnený nad klávesnicou slúži ako okno do chladiaceho systému notebooku, kde možno vidieť ventilátor AeroBlade™ 3D a päť heatpipe trubičiek. Taktiež funguje ako presný touchpad.

Predator Triton poháňa výkonný procesor Intel Core siedmej generácie, najnovšia grafická karta NVIDIA® GeForce® radu 10, dvojica NVMe PCIe SSD zapojených do režimu RAID 0 a až 32 GB pamäte DDR4 2 400 MHz. 

O skutočne strhujúce herné zážitky sa postará nielen virtuálna realita, ale aj živý obraz na 15,6 „Full HD IPS displeji s podporou NVIDIA® G-SYNC™ a možnosťou pripojenia k externému monitoru. Technológia Acer TrueHarmony™ prináša dokonalý zvuk s čistým a bohatým prejavom, zatiaľ čo certifikácia Skype for Business zaisťuje čisté konverzácie bez oneskorenia.

Medzi ďalšie výkonné funkcie tohto notebooku patrí sieťové riešenie Killer DoubleShot Pre a pripojenie Thunderbolt™ 3, ktoré poskytuje rýchlosť prenosu dát až 40 Gb / s a ​​podporu dvoch 4K video výstupov.

Predator Triton 700 je taktiež vybavený dvoma portami USB 3.0 (s funkciou nabíjania pripojených zariadení aj pri vypnutom notebooku), jedným portom USB 2.0, portom HDMI 2.0, jedným konektorom DisplayPort a ethernetovým portom určeným pre tých, ktorí preferujú pripojenie k internetu prostredníctvom kábla.

Pripojenie k sieti spravuje technológia Killer DoubleShot™ Pro, ktorá vyberie najrýchlejšie dostupné sieťové pripojenie (prostredníctvom ethernetu či Wi-Fi) a pošle všetku prevádzku s vysokou prioritou cez toto rozhranie, zatiaľ čo štandardná prevádzka prebieha cez druhé rozhranie.

Samozrejme, žiadny herný notebook nie je kompletný bez mechanickej klávesnice, ktorá poskytuje uspokojivé písanie, ako aj rýchle a presné reakčné časy. Klávesy majú RGB podsvietenie a môžu byť individuálne naprogramované.

Softvér PredatorSense hráčom umožňuje riadiť a prispôsobovať si prvky notebooku Triton 700, ako je osvetlenie, klávesové skratky, riadenie otáčok ventilátora či všeobecné monitorovanie systému, a to z jedného centrálneho rozhrania.

Dvoj-ventilátorový systém notebooku sa skladá zo špeciálnych ventilátorov Acer AeroBlade™ 3D s ultratenkými kovovými lopatkami. Vďaka tomu sa notebook bez problémov ochladí, a to aj v prípade, že ho značne zahreje nejaká akcia.

Cena a dostupnosť

Herný notebook Predator Triton 700 bude v oblasti EMEA k dispozícii v auguste za cenu od 3 399 €. Presné špecifikácie, ceny a dostupnosť sa však môžu líšiť  v závislosti na krajiny predaja.

Nový Predator Triton 700 bol dnes predstavený na tlačovej konferencii next@acer v New Yorku, kde spoločnosť Acer odhalila množstvo nových zariadení a riešení pre hráčov, tvorcov obsahu, rodiny, študentov aj profesionálov.

 

Predatorshop.sk | Acer Predator nielen pre hráčov