Acer predstavil herný notebook Nitro 5 s najnovšími procesormi Intel Core i +

Spoločnosť Acer predstavila najnovší prírastok do svojej hernej radu Nitro 5, ocenený pre svoj elegantný štýl a vynikajúci výkon a zameraný na príležitostných hráčov. Vďaka najnovším procesorom Intel® Core ™ i7 a Intel Core i7 + ponúka najnovšie 15,6 ” Nitro 5 vyššiu rýchlosť a efektivitu, aby hráčom poskytol maximálne nadšenie pri on-line boji s nepriateľmi.

Navrhnutý pre skvelý výkon a ovládanie

Acer Nitro 5 je dodávaný s najnovšími procesormi 8. generácie Intel Core i7 a Intel Core i7 +, ktoré ponúkajú vylepšený šesťjadrový dizajn a kladú dôraz na špičkový výkon. Užívatelia vďaka tomu neprídu ani o snímku a môžu byť počas prebiehajúcej akcie neúnavní. Nechýba ani pamäť Intel® Optane™, ktorá zvyšuje rýchlosť odozvy a zrýchľuje načítanie súborov. Grafika NVIDIA® GeForce® GTX 1050 TII umožňuje skutočne úchvatný grafický zážitok s rýchlejším vykresľovaním, jemnejšími textúrami a dynamickým osvetlením, aby bolo možné útočiť aj na nepriateľov, ktorí sa skrývajú aj v tých najtmavších tieňoch.

Acer predstavil herný notebook Nitro 5 s najnovšími procesormi Intel Core i +

Na notebooku Nitro 5 je k dispozícii NVMe PCIe SSD s kapacitou až 512 GB, čo je dostatok priestoru pre aplikácie a hry, zatiaľ čo sa môžete spoľahnúť na ich mimoriadne rýchle načítanie. Notebook Nitro 5 je vybavený až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM, ktorá spotrebováva o 20% menej energie ako pamäť DDR3 pre hranie s vyššou efektivitou. Na bojovom poli monitoruje nástroj Acer NitroSense stav CPU / GPU, zatiaľ čo technológia CoolBoost upravuje rýchlosť otáčania ventilátorov pre optimálny výkon.

Štylizovaný pre dominanciu

Nitro 5 ponúka odvážne zdokonalenie, ktoré sa u herného notebooku bežne nevyskytuje, a to v podobe elegantnej laserovej štruktúry na veku. Karmínovo červený priestor medzi pántmi krásne ladí s futuristickým dizajnom podsvietenej klávesnice, zatiaľ čo 15,6 “Full HD IPS displej poskytuje skvelý obraz s ostrými detailmi. Predná HD webkamera užívateľom umožňuje taktizovať s tímom pri príprave rozpútanie teroru a rovnako tak aj spoločne oslavovať víťazstvo. Užívatelia tiež môžu ľahko naživo streamovať hry cez Mixer, a to priamo z hernej lišty vo Windows 10 jednoduchým stlačením kombinácie klávesov Win + G.

Acer predstavil herný notebook Nitro 5 s najnovšími procesormi Intel Core i +

Vzrušujúce audio a bezdrôtový gigabit

Vysoko kvalitný zvuk, ako základný komponent pre hranie hier, zaisťujú okrem iného technológie Dolby Audio ™ Premium a Acer TrueHarmony ™ spoločne s jemne vyladenými reproduktormi. Vďaka tomu budete počuť všetky útočníkmi vstupujúci na scénu. Notebook Nitro 5 je vybavený Wi-Fi Intel® Wireless-AC 9560 2×2 802.11ac ponúkajúce gigabitové bezdrôtové pripojenie a tým aj výkon zlepšujúce hranie, streamovanie a komunikáciu. Nechýba ani množstvo portov vrátane rýchleho USB-C, HDMI 2.0 a gigabitového ethernetu, takže budú používatelia pripravení na každú misiu či už doma alebo na cestách.

Acer predstavil herný notebook Nitro 5 s najnovšími procesormi Intel Core i +

Acer Nitro 5 bude k dispozícii v máji. Aktuálnu ponuku notebookov Nitro nájdete tu.

Predatorshop.sk | Acer Predator nielen pre hráčov