Acer Predator X35 obraz, ktorý vzbudzuje rešpekt

Tento veľký 35″ monitor s pomerom strán 21: 9 sa môže pochváliť pohlcujúcim zakrivením 1800R a brilantným rozlíšením WQHD (3 440 × 1 440 px). Je vybavený technológiami NVIDIA G-SYNC, Acer HDR Ultra a quantum dot, a navyše poskytuje vďaka vysokému dynamickému rozsahu ten najlepší možný kontrast. Pokročilé lokálne stmievanie v 512 individuálne riadených zónach rozsvieti svetlo iba vtedy, keď je vyžadované.

Acer Predator X35 obraz, ktorý vzbudzuje rešpekt

Predator X35 poskytuje širšiu a hlbšie saturovaný farebný gamut pokrývajúce 90% farebného priestoru DCI-P3 a rozsah jasu, ktorý je niekoľkokrát vyššia ako u tradičných monitorov s dynamickým rozsahom. Rýchla 4ms odozva a vysoká obnovovacia frekvencia 200 Hz v kombinácii s technológiou NVIDIA G-SYNC sa stará o absolútne plynulé a živé hranie bez otváranie obrazu či artefaktov.

Predator GameView

S programom Predator GameView je k dispozícii osem predvolených režimov zobrazenia na optimalizáciu obrazu pre rôzne typy akcií. Okrem režimov Standard, ECO, Graphic a Movie tu sú tri špeciálne herné režimy – Action, Racing a Sports, medzi ktorými možno ľahko prepínať pomocou klávesových skratiek alebo prostredníctvom OSD menu na obrazovke. Hráči môžu tiež definovať svoj vlastný profil a naprogramovať každý režim podľa svojich vlastných preferencií.

Acer Predator X35 obraz, ktorý vzbudzuje rešpekt

Technológia Acer BlueLightShield ™ užívateľom umožňuje znížiť mieru vystavenia modrému svetlu, a to výberom zo štyroch rôznych nastavení filtra prostredníctvom OSD menu na obrazovke. Výnimočný panel VA sa môže pochváliť širokými, vertikálnymi a horizontálnymi uhly pohľadu až do 178 °. Technológia Dark Boost navyše umožňuje sledovať jemné detaily v prostredí s nízkym osvetlením.