Acer Predator Orion 9000: Výkon, ktorý môžete vidieť

Predator Orion 9000 Aesthetics boli navrhnuté tak, aby zastrašovali nepriateľov a inšpirovali ich k hraniu hier. Ponúkajú čierne a strieborné vonkajšie kozmické lode a prispôsobiteľné osvetlenie RGB na bočných stranách predného panela. Masívne bočné okná poskytujú výrazný a výkonný interiér a napriek veľkosti tohto ochranného krytu chráni komponenty pred elektromagnetickým rušením (EMI).

Voliteľné ventilátory s prispôsobiteľným RGB osvetlením vytvárajú virtuálnu svetelnú show pre ešte atraktívnejší vzhľad. Nové zostavy sa dajú ľahko premiestniť z jedného miesta na druhé – majú dve rukoväte a kolesá pokryté vzorom z uhlíkových vlákien. Bez skrutkovača odnímateľné bočné panely umožňujú ľahké vylepšenie komponentov a horná časť s otvoreným tlačidlom poskytuje používateľom rýchly spôsob prepnutia ventilátorov. Predná prístupová kolíska pre headset a šikovný kábel pomáhajú udržiavať hrací priestor uprataný.

Predator Orion 9000 je najsilnejší počítač, aký sme kedy vyrábali. Vďaka 4-pásmovému grafickému riešeniu a 18-jadrovým procesorom je to platforma, ktorá prinesie hráčom a náročným užívateľom viac, než kedy snívali.

Jeff Lee, generálny riaditeľ spoločnosti Stationary Computers, IT Products Business, Acer.

Tekuté chladenie a IceTunnel 2.0 poskytujú chladné komponenty

Počítače Predator Orion 9000 sú vybavené technológiou Liquid Cooling a technológia Acer IceTunnel 2.0, ktorá zabezpečuje nízke teploty komponentov aj počas náročných hier. IceTunnel 2.0 je pokročilé riešenie riadenia prúdenia vzduchu, ktoré šikovne rozdeľuje systém na niekoľko tepelných zón, z ktorých každý má samostatný tunel na prenos tepla.

Obrovské kovové panely v prednej a vrchnej časti umožňujú dostať viac chladnejšieho vzduchu dovnútra a stúpajúci horúci vzduch z kvapalinového chladenia procesora zase von, zatiaľ čo až päť 120mm ventilátorov v prednej, hornej a zadnej časti kanála ženie vzduch skrz skriňu. Časť prietoku vzduchu sa presmeruje smerom k zadnej časti základnej dosky. Grafické karty sú vybavené ventilátormi so smerovaným prietokom vzduchu (blower-style), ktoré vyháňajú horúci vzduch zo zadnej strany skrine, zatiaľ čo je počítačový zdroj umiestnený úplne samostatne, aby sa komponenty navzájom tepelne neovplyvňovali.

Acer Predator Orion 9000: Výkon, ktorý môžete vidieť

Extrémna platforma pre hranie hier a vytváranie obsahu

Acer je jedným z prvých veľkých výrobcov OEM na inštaláciu najnovšej grafickej karty AMD Radeon ™ RX Vega. Acer navyše zvyšuje latku vďaka podpore až štyroch kariet Radeon RX Vega, ktoré potom poskytnú takmer fotorealistické snímky – v reálnom čase, pri vysokých rozlíšením, v stereo režime a pri vysokých obnovovacích frekvenciách. Hráči majú tiež možnosť chytiť dve grafické karty NVIDIA® GeForce® GTX 1080Ti v režime SLI, ktoré ľahko zvládajú virtuálnu realitu.

Sme nadšení, že spoločnosť Acer vybrala grafickú kartu AMD Radeon ™ RX Vega pre svoj najvýkonnejší počítač, ktorý bol kedy vykonaný. RX Vega je perfektným doplnkom k Predator Orion z hľadiska krásy aj výkonnosti. Jediná karta RX Vega vám umožní dosiahnuť mimoriadne vysoké rozlíšenie a hladké 60 snímok za sekundu bez toho, aby ste roztrhli obrázok. A vďaka novým prelomovým funkciám, ako je radič cache s vysokou priepustnosťou a Rapid Packed Math môžu hráči očakávať, že bude ich zostava fungovať lepšie a lepšie, pretože sa budú naďalej objavovať nové tituly, ktoré ju naplno využijú

povedal Scott Herkelman, viceprezident a Výkonný riaditeľ Divízie hier, Radeon Technologies Group, AMD.

Acer Predator Orion 9000: Výkon, ktorý môžete vidieť

Predator Orion 9000 ponúkne až 18-jadrový procesor Intel® Core ™ i9 Extreme Edition a až 128 GB štvorkanálové pamäte DDR4 SDRAM, čo mu umožní ľahko zvládnuť výpočtovo náročné úlohy a poskytnúť mimoriadny výkon.

Nový procesor série Intel Core X zvyšuje úroveň toho, čo sa dá dosiahnuť pomocou stolných počítačov. Poskytuje až 18 jadier a 36 vlákien pre neuveriteľný výkon a extrémne silný multitasking

povedal Anand Srivatsa, generálny riaditeľ divízie Desktop Platform Group spoločnosti Intel. “Táto bezprecedentná úroveň výkonu je vďaka nášmu silnému partnerstvu so spoločnosťou Acer k videniu u zostavy Predator Orion 900 osadenej procesorom Intel Core i9 Extreme Edition.” Jednoduché pretaktovanie umožňuje hráčom zvýšiť výkon pri stlačení tlačidla.

Nechýba ani vynikajúca konektivita zahŕňajúca porty USB 3.1 Gen 2 (jeden typ C a jeden typ A), osem portov USB 3.1 Gen 1 (jeden typ C a sedem typ A) a dva porty USB 2.0 (typ A). Predator Orion 9000 je vybavený celkom tromi M.2 sloty pre väčšie možnosti dosiahnutia vyšších rýchlostí, výkonu a schopností počítača, zatiaľ čo štvorica PCIe × 16 slotov poskytuje dostatočnú rozšíriteľnosť o ďalšie grafické karty.