Acer oznámil podporu nových grafických kariet NVIDIA GeForce RTX u svojich herných počítačov Predator Orion!

Spoločnosť Acer oznámila podporu nových grafických kariet NVIDIA® GeForce® RTX u svojich herných počítačov Predator Orion. Vďaka novým grafickým jadrám využívajúcim zbrusu novú architektúru NVIDIA Turing ™ budú herné počítače Predator Orion 9000, 5000 a 3000 schopné poskytnúť nové neuveriteľné úrovne realistickosti hier, výkonu a energetickej efektivity.

Acer je jedným z prvých výrobcov počítačov, ktorý hráčom poskytuje možnosť voľby najnovších grafických kariet NVIDIA GeForce RTX, a to u svojej rady herných stolových počítačov Orion. Vďaka tomuto kroku si budú môcť hráči vychutnať najnovšie trendy v grafike a zažiť neuveriteľné herné zážitky. Nové grafické karty NVIDIA GeForce RTX priniesli novú grafiku a nastavili novú latku pre výkon. Vďaka novej grafickej architektúre NVIDIA Turing a revolučnej platforme NVIDIA RTX prinášajú nové grafické karty ray tracing, umelú inteligenciu a programovateľné tieňovanie v reálnom čase. Počítače Predator Orion poskytujú hráčom spektrum vysoko výkonných herných počítačov v závislosti na požiadavkách užívateľov týkajúcich sa výkonu a rozšíriteľnosti. Orion 5000 je herný beštie navrhnutá pre skutočné hráčov, zatiaľ čo Orion 3000 je zameraný na používateľov, ktorí vstupujú do sveta seriózneho hrania. A herný stroj snov Orion 9000 so špičkovými grafikami NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti a až 18jádrovými procesormi je potom určený pre najnáročnejších užívateľov.

Grafické karty GeForce GTX 2080 Ti a 2080 s prelomovými technológiami, ako je ray tracing v reálnom čase a nová generácia ultrarýchlych pamätí GDDR6, pomáhajú počítačom Orion vytvoriť revolúciu v hernom realizme a výkone. Ak bude mať vo svojom stroji osadenú jednu z grafík GTX 20xx, žiadna hra pre Vás skrátka nebude problém.

Počítače Predator Orion 9000, 5000 a 3000 sú v nových konfiguráciách tiež vybavené úplne novým RGB osvetlením skrine a ventilátorov, ktoré svieti v 16,7 miliónoch farbách s prednastavenými farebnými vzormi a režimami osvetlenia, z ktorých si môžu používatelia vybrať a prispôsobiť si ich prostredníctvom predinštalovanej aplikácie PredatorSense. Zmena schém osvetlenie môže byť vyvolaná voliteľnými udalosťami – používatelia môžu napríklad nastaviť zmenu osvetlenia RGB LED ventilátorov a pásikov podľa prehrávanej hudby prostredníctvom hudobného prehrávača aplikácie PredatorSense.

Predator Orion 9000:
Herné desktopy Acer Predator Orion 9000 s ľahkosťou zvládajú aplikácie pre virtuálnu realitu a podporujú rozlíšenie viac ako 8K UHD. Sú vybavené grafickými kartami až po najnovšie NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti a až procesorom Intel® Core ™ i9 Extreme Edition s 18 jadrami a 36 vláknami. Tieto počítače sa môžu pochváliť čiernostrieborným zovňajškom pripomínajúcim vesmírnu loď a voliteľnými ARGB (adresovateľné RGB) svetelnými pásky aj RGB LED ventilátory. Obrovské bočné okno dovoľuje nazrieť do útrob tohto herného monštra. Pokročilé riadenie prietoku vzduchu Acer IceTunnel 2.0 rozdeľuje systém do niekoľkých tepelných zón, z ktorých má každá samostatný tunel pre odvod teplého vzduchu.

Predator Orion 5000: 
Herné stolové počítače Predator Orion 5000 sa môžu pochváliť taktiež najnovšími grafikami NVIDIA GeForce RTX 2080 a procesormi Intel® Core ™ i7 + 8700K ôsmej generácie. Rovnako ako pri modeloch Predator Orion 9000 je aj skriňa počítačov Orion 5000 vybavená podsvetlenou priehľadnou bočnicou pre vystavenie výkonných vnútorných komponentov a nechýba ani konštrukcia pre riadenie prietoku vzduchu IceTunnel 2.0 udržujúca systém efektívne chladený.

Predator Orion 3000: 
Vďaka najnovšej grafickej karte NVIDIA GeForce RTX 2070 a procesorom Intel Core i7 + ôsmej generácie je počítač Predator Orion 3000 pripravený na VR i 4K hranie. Môže byť nakonfigurovaný s až 32 GB pamäťou Intel® Optane ™ a až 64 GB pamäte DDR4-2666 pre bleskovo rýchle hranie najnovších titulov. Vynikajúceho odvodu tepla bolo dosiahnuté pomocou predného LED ventilátora a prieduchov vpredu aj vzadu pre optimálne prúdenie vzduchu v celej skrini.