ACER Liquid Jade Z LTE teraz len za 129€ aj s darčekom 16GB kartou!

Akciový výpredaj 5 “smartphone Liquid Jade Z. Vďaka objektívu kamery s vyššou svetelnosťou f / 1,8 a technológiou Acer Bright Magic môžete robiť jasnejšie snímky aj v šere a všetky svoje fotografie tak môžete hrdo zdieľať. Smartphone je naviac vybavený štvorjadrovým procesorom, podporou LTE, zvukom vo vysokom rozlíšení a displejom s rozlíšením HD a technológiami IPS a Zero Air Gap, ktoré vám zaistí lepšiu zábavu na cestách. Naviac je tenký len neuveriteľných 7,95 mm.

Kvalitnejší zvuk

Ale k čomu by bol špičkový výkon a podpora LTE, keby ich nedoplňoval skvelý zvuk? Model Liquid Jade Z Vám zaistí mimoriadnej ozvučenie všetkých videí. Vďaka reproduktoru HD s technológiou DTS™ Studio Sound si môžete vychutnať jasnejší a plnší zvuk.

Jasnejšie fotografie

Fotoaparát smartfónu Liquid Jade Z s rozlíšením 13 MP, objektívom so svetelnosťou f/1,8 a technológiou Acer Bright Magic zabezpečí, že vaše snímky budú vždy jasné, aj za zlých svetelných podmienok, napr. vo sporo osvetlenej reštaurácii. Je tiež vybavený 5MP predným fotoaparátom so svetelnosťou f/2,2 pre všetkých milovníkov selfie.

Rýchlejšie prehrávanie

Pokiaľ na cestách radi streamuje video, je model Liquid Jade Z presne pre vás. Je vybavený 64-bitovým štvorjadrovým procesorom, ktorý vám zaistí dostatok výkonu a podporuje technológiu LTE, takže môžete využiť rýchle sťahovanie rýchlosťou až 150 Mb/s. Všetky Vaše videá budú navyše na displeji modelu Liquid Jade Z s rozlíšením HD a technológiami IPS a Zero Air Gap vyzerať skvele.

 

ACER Liquid Jade Z LTE teraz len za 129€ aj s darčekom 16GB kartou!

Optická herná myš vhodná pre pravákov aj ľavákov s prepínačom DPI so 4 polohami a praktickou LED kontrolkou.
e-shop | www.isso.sk