Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa

POWERLOGY: EAT SMART – FEEL GREAT

Kvalitné produkty značky POWERLOGY nájdete aj v našej predajni v Prievidzi.

POWERLOGY – Funkčné potraviny čistej chuti. Pre všetkých aktívnych ľudí, ktorých neuspokojuje priemer. Produkty sú určené všetkým aktívnym ľuďom, ktorým záleží na životospráve a zlepšovaní vlastného výkonu. Nie len fyzického, ale aj mentálneho a celkovo tak zabezpečiť potrebnú energiu pre realizáciu vlastných cieľov naplneného života.

V čom sú Powerlogy produkty unikátne?

POWERLOGY produkty prešli komplexným vývojom a testovaním. Produkty sú vyrábané len z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá kvality. Všetky produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, bez lepku, bez laktózy a bez klasického cukru (používame len kokosový).

Navyše produkty neobsahujú ani lepok, laktózu, či sóju a tak sú vhodné aj pre rôzne špecifické skupiny ako sú paleo, vegetariáni, či dokonca vegáni.

Víziou POWERLOGY  je pozitívne zmeniť stravovacie návyky ľudí v zmysle hesla: EAT SMART – FEEL GREAT. Zvýšiť uvedomelosť Slovenska pre výber kvality, čistej chuti a zdravej energie pre aktívny život.

KÁVA POWER COFFEE
Zrnková káva pre podporu mentálneho a fyzického výkonu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Káva – nápoj pripravený z pomletých pražených semien kávovníka – je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí na celom svete. Či už sú legendy hovoriace o tom, že káva bola objavená pastierom kôz v Etiópií pravdivé alebo nie, jej intenzívna chuť a povzbudzujúci kofeín z nej spravili celosvetovo obľúbený nápoj dodávajúci potrebnú energiu do náročných dní.

OLEJE A MASLÁ
Originálne bio maslá a zdravé bio oleje na varenie. Nabite svoj deň čistou energiou.

Výber vhodného oleja a masla nielen oživí váš jedálniček, ale prispeje aj k vášmu zdraviu. Kvalitné oleje sú neoddeliteľnou súčasťou zdravej výživy. Sú vhodné ako prevencia voči zdravotným problémom, podporujú napríklad spaľovanie tukov, či zabraňujú tvorbe akné a majú mnohé ďalšie blahodárne účinky. Produkty v tejto kategórii sú výsledkom našej snahy o zdravú alternatívu prijímania tukov.

RAŇAJKY A SNACKY
Neviete čo na raňajky? Pripravili sme pre vás produkty, s ktorými si doprajete zdravé raňajky každý deň.

Určite ste už počuli o dôležitosti prvého ranného jedla. Kvalitné a zdravé raňajky predstavujú štart do nového dňa a ovplyvňujú celodenný výkon. Našim cieľom bolo vytvoriť radu produktov, ktoré nahradia nekvalitné rýchle raňajky plné rafinovaného cukru. Preto sme na základe vývoja a testovania pripravili sadu produktov vytvorených z plnohodnotných a výživných potravín, ktoré vám budú dodávať energiu rovnomerne počas celého dňa.