Doprava zadarmo
Predaj na splátky
Kamenná predajňa

ASUS záruka

ASUS poskytuje na svoje výrobky rôzne typy záruk v závislosti od toho o aký tovar sa jedná a aj či ste ho zakúpili ako fyzická osoba, kde platia ustanovenia občianskeho zákonníka alebo firma s IČO , kde platia ustanovenia obchodného zákonníka. Podrobnejšie informácie o zárukách, ako aj celkovú online zákaznícku podporu priamo od výrobcu môžete využiť na stránkach ASUSu tu!

Pre všetky výrobky ASUS platí prvý rok od kúpy „celosvetová“  medzinárodná záruka. Podrobnosti o jej uplatnení vrátane zoznamu krajín a ich servisných stredísk nájdete na tomto odkaze.

Štandardný postup na uplatnenie záruky v prípade tzv. Pick Up servisu, ktorý je odporúčaný výrobcom je nasledovný:

Počas záručnej doby máte nárok na bezplatný odvoz do servisu a bezplatné spätné doručenie. Na zadanie reklamácie cez internet použijete túto stránku.
Po zadaní reklamácie Vás bude kontaktovať ASUS servis a bude Vám mailom pridelené číslo reklamácie (RMA) a takisto dostanete informácie potrebné na objednanie bezplatnej prepravy Vášho tovaru kuriérom. Vy zadáte adresu odvozu a deň, kedy chcete zariadenie odovzdať. Na rovnakú adresu Vám bude tovar po jeho oprave doručený. O celom procese budete informovaní mailom pracovníkmi ASUS servisu. Reklamovaný výrobok je ideálne zabaliť do pôvodného obalu, aby bol dokonale chránený pri preprave, preto Vám ho odporúčame si uschovať a nevyhadzovať krabice hneď na druhý deň po kúpe :-)…..Naše skúsenosti sú také, že budete vybavení rýchlejšie.

Samozrejme stále platí, že môžete kedykoľvek  prípadnú reklamáciu (záručnú aj pozáručnú) realizovať cez našu firmu. Neváhajte nás kontaktovať s akýmkoľvek problémom!  Veríme, že spoločne ho vyriešime k Vašej spokojnosti.

ROGshop.sk poskytuje na všetky notebooky ASUS možnosť predĺžiť záruku na tri roky. Vnímame to ako pridanú hodnotu a službu pre vás, najmä ako ochranu Vašej investície, pokiaľ sa jedná o drahší výrobok!  V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na info(zav)rogshop.sk.

ASUS technická podpora

Česká republika:  +420 552 302 313

Slovenská republika:  +421 232 162 621

Podporované produkty:   All Products

Dostupnosť:  Pracovné dni: 8:00 – 17:00

Alternatíva:  Môžete využiť aj formulár pre technické otázky v sekcii ‘Napíšte nám email’.
Na vašu otázku sľubuje ASUS zareagovať najneskôr do 18 pracovných hodín.