SERVIS

V ISSO vám ponúkame komplexný servis a služby v oblasti výpočtovej techniky. Naši technici sa veľmi radi pozrú na vaše notebooky, počítače, tablety, tlačiarne, ale nielen to! Viac informácií vám veľmi radi poskytneme v našej predajni, alebo na našom telefónnom čísle 046/5 111 666. Sme tu pre vás!

• Inštalácia, reinštalácia a oživenie operačného systémucomputer
• Diagnostika hardware a montáž počítačov z komponentov
• Inštalácia software a ovládačov
• Odzálohovanie a záchrana dát
• Odstránenie vírusov, spyware a nastavenie bezpečnosti
• Nastavenie internetu, konfigurácia routra, zosieťovanie a pod.
• Výroba káblov
• Servis a údržba rôznych druhov tlačiarní a multifunkčných zariadení
• Profylaktika – mechanické čistenie počítačov a notebookov

pre viac informácií kliknite tu

NÁKUP NA SPLÁTKY

splatkyPre získanie úveru na nákup na splátky musíte byť starší ako 18 rokov, vlastniť platný občiansky preukaz SR a druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list, zbrojný preukaz, platobnú kartu, Homecredit kartu alebo Striebornú Quatro kartu) a samozrejme predovšetkým prísť do našej predajne, kde úver vybavíte osobne.

pre viac informácií kliknite tu

INTERNET

pdnetCez vlastnú sieť PrievidzaNET ISSO ponúka časovo a dátovo neobmedzené vysokorýchlostné pripojenie k internetu 24 hodín denne 7 dní v týždni v širokej ponuke rýchlostí prostredníctvom vlastných vysielačov v obciach (a ich okolí) v okrese Prievidza a Partizánske.

pre viac informácií navštívte stránku www.prievidzanet.sk

KOPÍROVANIE, TLAČENIE, SKENOVANIE, FAXOVANIE …

tlacV predajni si môžete dať svoje dokumenty vytlačiť, kopírovať, skenovať, faxovať, alebo poslať na email. Takisto poskytujeme aj orezávanie, laminovanie, hrebeňovú väzbu a jednoduché grafické úpravy.

pre viac informácií kliknite tu

PRENÁJOM PROJEKTOROV

prenajomprojektorPonúkame dva modely projektorov na prenájom:
• profesionálny FullHD Benq SH960 so systémom duálnych lámp
• ľahký, prenosný s ultra krátkou vzdialenosťou Benq MW820ST

pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 98 46 46

PREDĹŽENIE ZÁRUKY AŽ NA 5 ROKOV

5rokovv spolupráci s naším partnerom Vám naša spoločnosť ponúka možnosť predĺženia zákonom stanovenej záruky (24/12mesiacov) o obdobie 12, 24 alebo 36 mesiacov podľa vašej voľby.
Záručnú dobu si môžete predĺžiť priamo pri kúpe alebo do 14 dní od zakúpenia tabletov, notebookov, televízorov a monitorov, herných konzol, navigácii, tlačiarní, skenerov, či foto, alebo video techniky, poprípade ďalších vybraných typov výrobkov, ktoré sú rozlíšiteľné vlastným sériovým číslom výrobcu.

pre viac informácií kliknite tu

SPÄTNÝ ODBER ELEKTROODPADU

sewaMáte starý elektrospotrebič a neviete, čo s ním? Kupujete nový elektrospotrebič a chcete sa zbaviť starého? Využite možnosť spätného odberu v našej predajni! ISSO je zberné miesto uskutočňujúce oddelený zber starých elektrospotrebičov – sme partnerom firmy SEWA a.s. (Slovak Electronic Waste Agency), ktorá profesionálne a efektívne nakladá s elektroodpadom.

pre viac informácií kliknite tu

Minigaléria BIMI

Drobnosti pre malých aj veľkých od výrobcov z Čiech a Slovenska.

www.patchworks.sk

bimi